Dworek Gościnny Szczawnica

Miasto
Kontakt Park Górny 7
34-460 Szczawnica

tel.: 18 540 04 44

Opis

Dworek Gościnny Szczawnica został uroczyście otwarty w 2011 roku.

Od 1875 roku, kiedy to powstały pierwsze fundamenty budynku, Dworek stanowi jeden z najważniejszych centrów kulturalnych regionu. Niestety, pożar w 1962 roku przerwał jego sławę na kilkadziesiąt lat. Przywrócenie do życia tego „pienińskiego salonu" stało się więc, dla nas, oczywistością. Dzięki starannej i wiernej odbudowie od 2011 roku ponownie otworzyliśmy jego progi.

Dworek Gościnny to obecnie multifunkcjonalne centrum kulturalno-biznesowe, pozwalające na organizację dowolnych wydarzeń kulturalnych, biznesowych czy prywatnych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych systemów multimedialnych, oświetleniowych oraz dźwiękowych budynek wita swoimi możliwościami nawet najbardziej wymagające i skomplikowane wydarzenia.

Poprzez połączenie zaawansowanych technologii oraz niepowtarzalnych wnętrz i dekoracji Dworek zmienia swój charakter dostosowując się do odbywającego się w nim eventu. Oryginalne aranżacje, fantazyjne połączenia światła, kolorów i zastosowanych materiałów, klasyczne żyrandole i teatralne zasłony rozwieszone wokół dużych, zaprojektowanych w anglosaskim stylu okien – wszystko to współgra z organizowanym wydarzeniem nadając mu wymagany styl i atmosferę.
Ponadto, budynek zaprojektowany został, tak by otwierać się na otaczającą zieleń i smukłe, wiekowe modrzewie, a duże i liczne okna sprowadzać światło do wnętrz wydobywając ich piękno.

Wszystkie te zabiegi sprawiły, że Dworek Gościnny ponownie stał się miejscem niezwykłych wydarzeń artystycznych, kulturalnych, a także wspaniałych imprez i uroczystości.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Podstawowe informacje
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaObiekt miejskiMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce rodzinne

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Szczawnica, Małopolskie
Park Górny 7, 34-460 Szczawnica
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu