obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Bristol Aparthotel****

Miasto
Kontakt ul. Kopernika 5
28-100 Busko Zdrój
tel. 41 33 030 33

Opis

Bristol Aparthotel to idealna harmonia nowoczesnej i stylowej architektury z doskonałą lokalizacją i szerokim wachlarzem usług dodatkowych.

Ten luksusowy obiekt to pierwszy w województwie świętokrzyskim apartamentowy hotel w modelu condo. Lokalizacja w samym centrum kurortu uzdrowiskowego Busko-Zdrój, w pobliżu Parku Zdrojowego oraz bulwaru spacerowego dodaje prestiżu całemu obiektowi.
Dla komfortu inwestorów Aparthotel powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Bristol **** Art & Medical SPA, nowoczesnego kompleksu uzdrowiskowego, gdzie goście apartamentów będą mieli możliwość korzystania z bazy zabiegowej oraz strefy spa&wellness. 

Udogodnienia

pranie na miejscu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
TV satelitarna
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
nie akceptujemy zwierząt
dostępne żelazko i deska do prasowania

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość apartamentów34
Wyposażenie apartamentuNowoczesne apartamenty o powierzchniach od 25 m2 do 50 m2, każdy z własnym balkonem lub tarasem oraz funkcjonalnym aneksem kuchennym, dają dużą swobodę wypoczynku. Apartamenty wykończone są najlepszej jakości materiałami, zgodnie z wysokimi standardami hotelowymi.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieDodatkową atrakcją Bristol Aparthotel jest taras na dachu, na którym można wypoczywać w słoneczne dni.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
ul. Kopernika 5, 28-100 Busko Zdrój

Noclegi Busko Zdrój

Busko-Zdrój to uzdrowiskowe miasto położone w malowniczym regionie Ponidzia, w województwie świętokrzyskim. Dzieje tej miejscowości są bardzo długie. Początki miasta sięgają już XII wieku, kiedy była to osada pasterska hodująca konie dla drużyn książęcych.

Lecznictwo uzdrowiskowe tej miejscowości oparte jest na unikalnych wodach mineralnych – solankach siarczkowo-siarkowodorowych. Głównym czynnikiem wód mineralnych jest jon siarczkowy. Podczas kąpieli przenika on przez skórę do krwi i dostaje się do organizmu. Znajduje się tutaj kilka zakładów przyrodoleczniczych. Wykonywane są tutaj wszystkie zabiegi balneologiczne, rehabilitacyjne, a także fizykoterapia.

Z Parku Zdrojowego ładny, zielony deptak wiedzie na rynek w Busku, z okazałą fontanną. Po drodze można tutaj spotkać takie obiekty jak: Zameczek Dersława, Galerię Zieloną czy też ławeczkę Wojtka Belona. Nieco za rynkiem znajduje się okazały kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, który jest częścią dawnego zespołu klasztornego Norbertanek, a nieco dalej warto zobaczyć również drewniany kościół św. Leonarda.

Rezerwat Zimne Wody znajduje się na granicy z Łagiewnikami. Znajdują się w nim odsłonięcia geologiczne gipsów, z tzw. jaskółczymi ogonami.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu