Willa Jasiu

Morze
Willa Jasiu
Kontakt ul. Harcerska 7A
84-120 Władysławowo

tel.: 58 674 92 87
kom.: 781 340 007

Opis

Willa Jasiu to całoroczny obiekt położony w cichej i spokojnej części Władysławowa, naprzeciw Hotelu RIGGA***.

Nasza willa znajduje się na dużej ogrodzonej działce, która pozwala na swobodny wypoczynek na leżakach w ogrodzie, przy grillu bądź z dziećmi przy piaskownicy lub na huśtawkach. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy wewnętrzny i zewnętrzny plac zabaw. Dodatkowo do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy także saunę suchą oraz jacuzzi.

Willa Jasiu dysponuje 26 miejscami noclegowymi w 10 pokojach 2- i 3-osobowych, które znajdują się na I i II piętrze. Na parterze do dyspozycji naszych Gości oddajemy wyposażoną kuchnię oraz jadalnię z kominkiem. Wszystkie nasze pokoje są nowocześnie umeblowane i wyposażone w: łazienkę, telewizor oraz lodówkę. Każdy pokój posiada balkon. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Władysławowo, Pomorskie
ul. Harcerska 7A, 84-120

Noclegi Władysławowo

Na Kępie Swarzewskiej w odległości 33 kilometrów od Helu znajduje się Władysławowo. Obejmuje ono zasięgiem teren od Chałup poprzez Chłapowo oraz Rozewie, aż do Karwi. We Władysławowie znajduje się port morski.

Miasto to jest miejscowością z rozbudowana infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego stanowi jeden z walorów turystycznych. We Władysławowie znajduje się również 5 kąpielisk nadmorskich.

Wśród obiektów o walorach turystycznych znajduje się: Dom Rybaka, Muzeum Motyli, Hallerówka – Centrum Pamięci Generała Hallera i Błękitnej Armii, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo”, Aleja Gwiazd Sportu, Rezerwat Przyrody Słone Łąki, Lisi Jar, Nadmorski Park Krajobrazowy, Rezerwat Przyrody Dolina Chłapowska oraz Rezerwat Przyrody Przylądek Rozewie.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu