Noclegi Gdynia

Gdynia to miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, położone nad Morzem Bałtyckim, na pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. Miasto to wchodzi w skład Trójmiasta, jest zatem jednym z miast centralnych aglomeracji Trójmiasta, obfitującym w bogate zaplecze turystyczne i rozmaite noclegi. Gdynia to portowe miasto położone nad odnogą Morza Bałtyckiego, Zatoką Gdańską. Dla wczasowiczów w Gdyni znajdują się 4 strzeżone kąpieliska letnie: Gdynia Śródmieście, Gdynia Redłowo, Gdynia Orłowo oraz Gdynia Babie Doły. W granicach naszego miasta znajdują się lasy oraz tereny zielone oraz pagórkowaty krajobraz, będący pozostałością polodowcowej pradoliny.

Decydując się na przyjazd do Trójmiasta w sezonie, należy odpowiednio wcześniej zatroszczyć się o nocleg w Gdyni. Znajdą tutaj Państwo hotele, pensjonaty, kwatery prywatne czy też campingi, które gwarantują komfortowe noclegi.

Gdynia to jedno z najmłodszych miast Polski, więc nie posiada zbyt wiele zabytków. Można tu znaleźć XIII-wieczny kościół Michała Archanioła na Oksywiu, zaliczany do najstarszych na Pomorzu Gdańskim, zespół pałacowo-parkowy Kolibki, pamiętający jeszcze czasy Króla Jana III Sobieskiego, a także neogotycki dworek z przełomu XVII i XVIII wieku w Orłowie. Do atrakcji miasta można również zaliczyć najpopularniejszą trasę Bulwar Nadmorski. To szlak liczący około 2 metry, przechodzący wzdłuż morza u podnóża Kamiennej Góry.

Przeglądaj noclegi Gdynia z Visiton i wybierz idealne miejsce na spędzenie kilku dni w tym pięknym kurorcie

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu