obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Willa z ogrodem

Morze
Willa z ogrodem
Kontakt ul. Męczenników Wielkiej Wsi 9
84-120 Władysławowo

tel.: 58 674 01 76
kom.: 660 771 596

Opis

Pensjonat wypoczynkowy Willa z ogrodem znajduje się w uroczym mieście Władysławowo, położonym nad Morzem Bałtyckim.

W naszej ofercie posiadamy pokoje 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowe, a także apartamenty z kuchnią. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz wyjście na balkon (jeden pokój jest bez balkonu). Nasze pokoje wyposażyliśmy w lodówkę, TV z kablówką, radio, Internet bezprzewodowy oraz sprzęt plażowy. Pokoje w naszym pensjonacie rozmieszczone są na 3 kondygnacjach, z czego ostatnie piętro stanowi świetny punkt widokowy na Władysławowo, Morze Bałtyckie oraz Półwysep Helski i Zatokę Pucką. Dodatkowo dla Państwa wygody stworzyliśmy oddzielną, w pełni wyposażoną kuchnię.

W naszym ogrodzie z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy grill, huśtawkę oraz stoliki do Państwa dyspozycji, a także mini plac zabaw dla dzieci. Na terenie posesji istnieje możliwość zaparkowania pojazdu. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Władysławowo, Pomorskie
ul. Męczenników Wielkiej Wsi 9, 84-120

Noclegi Władysławowo

Na Kępie Swarzewskiej w odległości 33 kilometrów od Helu znajduje się Władysławowo. Obejmuje ono zasięgiem teren od Chałup poprzez Chłapowo oraz Rozewie, aż do Karwi. We Władysławowie znajduje się port morski.

Miasto to jest miejscowością z rozbudowana infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego stanowi jeden z walorów turystycznych. We Władysławowie znajduje się również 5 kąpielisk nadmorskich.

Wśród obiektów o walorach turystycznych znajduje się: Dom Rybaka, Muzeum Motyli, Hallerówka – Centrum Pamięci Generała Hallera i Błękitnej Armii, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo”, Aleja Gwiazd Sportu, Rezerwat Przyrody Słone Łąki, Lisi Jar, Nadmorski Park Krajobrazowy, Rezerwat Przyrody Dolina Chłapowska oraz Rezerwat Przyrody Przylądek Rozewie.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu