obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Dom Wypoczynkowy ADAM

Morze
Kontakt ul. Pułkownika Dąbka 4
84-120 Władysławowo
kom. 698 886 409

Opis

Dom wypoczynkowy Adam mieści się w spokojnej i cichej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

Do Władysławowa przyciąga turystów przepiękna szeroka piaszczysta plaża i cudowne powietrze przepełnione jodem. Urok nadmorskiego miasteczka, mnogość interesujących miejsc powodują że wakacje nad polskim morzem są niepowtarzalne..
Dom wypoczynkowy Adam mieści się w spokojnej i cichej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Obiekt usytuowany jest niedaleko od centrum miasta, a jednak z dala od wakacyjnego hałasu zatłoczonych uliczek. Znajduje się około 300 metrów od centrum miasta, do morza i plaży jest około 900 metrów (10 minut spacerkiem).

Zapraszamy do Nas rodziny z dziećmi-cisza oraz bliskość do centrum i sąsiedztwo parku to idealne miejsce do wypoczynku. iłośników aktywnego wypoczynku zachęcamy do odwiedzenia Władysławowa - miasteczko oferuje liczne atrakcje takie jak malownicze ścieżki rowerowe,TRASY NORDIC WALKING, akwen zatoki puckiej do uprawiania sportów wodnych,
a zapalonych wędkarzy na morską wyprawę i wiele innych atrakcji...

Oddajemy do państwa dyspozycji 6 pokoi 2,3,4 osobowych, ogród z placem zabaw dla najmłodszych, miejscem na urządzenie grilla oraz parkingiem dla wszystkich naszych gości. W obiekcie dostępne są dwa mini aneksy kuchenne z kuchenką gazową,mikrofalową oraz lodówką).


Obiekt posiada dwie kondygnacje na każdej z nich po trzy pokoje, na każdym piętrze znajduje się lodówka.W swojej ofercie posiadamy również apartament 4-6 osobowy na parterze budynku.
Chcemy również zachęcić państwa do skorzystania z naszej nowości - Piękny,nowocześnie wyposażony apartament dla 4-5 osób mieszczący się we Władysławowie przy ulicy Rybackiej – położony około 300 m od plaży.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Władysławowo, Pomorskie
ul. Pułkownika Dąbka 4, 84-120 Władysławowo

Noclegi Władysławowo

Na Kępie Swarzewskiej w odległości 33 kilometrów od Helu znajduje się Władysławowo. Obejmuje ono zasięgiem teren od Chałup poprzez Chłapowo oraz Rozewie, aż do Karwi. We Władysławowie znajduje się port morski.

Miasto to jest miejscowością z rozbudowana infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego stanowi jeden z walorów turystycznych. We Władysławowie znajduje się również 5 kąpielisk nadmorskich.

Wśród obiektów o walorach turystycznych znajduje się: Dom Rybaka, Muzeum Motyli, Hallerówka – Centrum Pamięci Generała Hallera i Błękitnej Armii, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo”, Aleja Gwiazd Sportu, Rezerwat Przyrody Słone Łąki, Lisi Jar, Nadmorski Park Krajobrazowy, Rezerwat Przyrody Dolina Chłapowska oraz Rezerwat Przyrody Przylądek Rozewie.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu