obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Szlak Kajakowy Rzeki Biebrzy

Miasto
Kontakt Lipsk
16-315 Lipsk

Opis

Szlak kajakowy rzeki Biebrzy to stosunkowo łatwa i spokojna trasa, wymarzona dla entuzjastów ciszy i przyrody oraz ptactwa.

Jest to rzeka o typowo nizinnym charakterze, z licznymi zakolami i starorzeczami. Na trasie znajduje się największy w Europie Środkowej kompleks bagien i torfowisk. Rzeka leży w obrębie Biebrzańskiego Parku Narodowego, więc wymagana jest odpowiednia zgoda władz na odbycie spływu oraz wykupienie biletu wstępu. Biwakowanie jest dozwolone tylko w miejscach wyznaczonych.Długość: 135 km

Start: Lipsk, koniec: Ruś u ujścia Narwi

Czas trwania: 7 dni

 

 

Źródło: Urząd Miejski w Augustowie www.augustow.pl .

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Lipsk, Podlaskie
Lipsk, 16-315 Lipsk

Noclegi Podlaskie

Symbolem narodowym jest Orzeł Biały. Jednak gdyby miało to być inne zwierzę to jesteśmy niemal pewni, że faworytem byłby Żubr. Duży, silny, postawny – kandydat idealny.

Jeśli natomiast to zwierze jest Wam znane głównie z reklam pewnego złotego napoju warto wyruszyć w rejon województwa Podlaskiego do Puszczy Białowieskiej i zobaczyć ten majestatyczny gatunek w jego naturalnym środowisku. A skoro już znaleźliście się na Podlasiu to warto zobaczyć liczne muzea, cerkwie i zamki i zakończyć pobyt spływem  Czarną Hańczą.

Miłośnicy przygód będą mieć co robić, ale i rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie – zachwycająca fauna, zoo i… Chatka Baby Jagi w Hajnówce. A po dniu spędzonym wśród atrakcji noclegu udzielą hotele, pensjonaty, wille i wiele innych miejsc.

Noclegi podlaskie blisko najważniejszych atrakcji województwa lub w sercu tętniącego życiem miasta – wybór miejsca zależy tylko od preferencji. Ważne by nocleg na Podlasiu pozwolił wypocząć przed kolejnym dniem pełnym wrażeń.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu