Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie jakim jest Wielki Bieg Św.Huberta, który odbędzie się 13 października 2018 w Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie. Tradycja naszego Hubertusa sięga już osiemnastu lat! To historyczne jeździeckie święto daje wrażenie przeniesienia się w czasie do świata pełnego elegancji, piękna i legendarnej polskiej odwagi. W malowniczej scenerii Mazur w teren wyjeżdża grupa ponad czterdziestu konnych, których poprowadzi Karolina Ferenstein- Kraśko i Piotr Kraśko. Zapierajace dech w piersiach zmagania jak co roku obserwować będzie licząca ponad trzysta osób publiczność, towarzysząca zastępowi na zaprzęgach piknikowych. Na każdy z wozów przygotowane zostaną wspaniałe kosze piknikowe! Cały przejazd to niemal trzygodzinna wyprawa po przepięknej Puszczy Piskiej zakończona pełnym adrenaliny, ryzyka i piękna pościgiem za lisem. Wszystko zaczyna się tradycyjnie już spacerem po ekologicznym targu, gdzie można będzie wyposażyć się w produkty od lokalnych producentów – doskonałej jakości wędliny, sery i inne przysmaki. O godzinie 13:00 odbędzie się prezentacja uczestników na Hipodromie, potem jeźdźcy wyruszają swoją trasą, a widzowie na wozach dojeżdżają do nich w najbardziej malowniczych miejscach, gdzie ustawione są najtrudniejsze przeszkody. Nie odbędzie się również bez pokazów i atrakcji dodatkowych. Zdecydowanie jednym z największych przeżyć jest pokonanie rzeki Krutyni! Kilkaset osób z pobliskiego mostu śledzi zmagania uczestników nagradzając ich brawami. Wielki Bieg Św. Huberta z roku na rok staje się coraz większym wydarzeniem. Rozmach z jakim jest przygotowywany czyni go jednym z największych tego typu imprez w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

Cennik:

 • Jeździec na koniu wypożyczonym ze Stadniny Koni Ferensteinów 300 zł
 • Jeździec na własnym koniu 200 zł
 • Miejsce na wozie piknikowym dla osób dorosłych (pow. 18 lat) 300 zł
 • Miejsce na wozie piknikowym dla osób w wieku 18- 15 lat 200 zł
 • Miejsce na wozie piknikowym dla osób w wieku 15- 4 lat 100 zł
 • Miejsce na wozie piknikowym dla dzieci poniżej 4 lat wstęp wolny

 

Ze względu na duże zainteresowanie z Państwa strony, zamówienia będą przyjmowane według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy o szczegółową listę gości (imię, nazwisko) oraz informację w jakim towarzystwie chcieliby Państwo siedzieć na zaprzęgu piknikowym. Znacznie ułatwi nam to dogodne usytuowanie gości.

Zgłoszenia wysyłać proszę na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomyśleliśmy również o najmłodszych adeptach jeździectwa ! W niedzielę 14 października odbędzie się Hubertus Dziecięcy, który posiada już kilkuletnią tradycję. Wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci sprawiając im wiele radości.

Atrakcje dla dzieci:

 • Wyjazd w teren wierzchem (grupa zaawansowana)
 • Przejazd wozem piknikowym dla mniej zaawansowanych i rodziców
 • Games Pony
 • Gry i zabawy na polanie
 • Poszukiwanie lisa ukrytego w lesie !

Cennik:

 • Dzieci 150 zł (wszystkie atrakcje w cenie)
 • Rodzice wstęp wolny

 

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu