Samorozwój jest niewątpliwie bardzo ważny. Warto wciąż poszerzać swoje umiejętności. Doskonałym miejscem do realizacji tego zadania jest Centrum Szkoleń i Rekreacji Rest & Learn, gdzie odbywają się warsztaty kulinarne i szkolenia gastronomiczne. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat.

 

Centrum Szkoleń i Rekreacji Rest&Learn - idealne miejsce do nauki zdrowego i smacznego gotowania

Rest & Learn to wyjątkowe miejsce. Jest to ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy, który oparty jest na holistycznej koncepcji, a więc duch, ciało, a także umysł działają współzależnie i w każdej części życia należy poświęcić tak samo dużą ilość czasu, bo tylko wtedy można żyć w pełnej harmonii. Właśnie w tym wyjątkowym miejscu mogą odbyć się warsztaty kulinarne i szkolenia gastronomiczne na temat zdrowego jedzenia, gdzie nauczycie się zdrowej kuchni opartej o wysokiej jakości produkty. Jednocześnie wszystkie dania mogą być naprawdę smaczne. Jeżeli więc szukacie miejsca, gdzie wypoczniecie, ale też zrozumiecie jak ważna jest harmonia w życiu, to właśnie Rest & Learn będzie trafnym wyborem. Trzeba wiedzieć, że właśnie w tym miejscu goście mogą przeżyć niezapomniane doświadczenia kulinarne. Dzięki temu goście mogą nauczyć się gotować naprawdę wspaniałe potrawy. Poznają także zalety ultra zdrowej kuchni i jej wpływ na cały organizm człowieka.

 

Rest&Learn - miejsce, w którym zdobędziecie wiedzę, ale też wypoczniecie

Rest & Learn to ośrodek naprawdę wyjątkowy. To miejsce, w którym można się wyciszyć w otoczeniu piękna przyrody. Dla gości zarezerwowane są bardzo nowoczesne, a jednocześnie minimalistyczne pokoje hotelowe. Można także udać się do siłowni, salonu fitness czy gabinetu masaży z komorą hiperbaryczną. Taki wypoczynek rzeczywiście pozwoli odpocząć i zredukować poziom stresu. Otoczenie natury temu sprzyja. Dodatkowo w bliskiej lokalizacji znajduje się jezioro, gdzie można wypożyczyć rowerki wodne czy kajaki. Poza tym można zapisać się na kurs zdrowego gotowania i nauczyć się przygotowywania wspaniałych, niezwykle smacznych i zdrowych potraw.

 

szkolenia gastronomiczne na mazurach1

 

Taki wyjazd polecany jest nie tylko dla szefów kuchni, ale też dla osób, które chcą po prostu poszerzyć swoje umiejętności i rzeczywiście zacząć gotować zdrowe dania. Otoczenie natury sprzyja zarówno wypoczynkowi, relaksowi, jak i nauce. Goście mogą również udać się do nowoczesnej restauracji. Menu przygotowali najlepsi szefowie kuchni, którzy dokładają wszelkich starań, by dania zachwycały smakiem, ale też cieszyły oczy. Warto następnie zapisać się na warsztaty kulinarne, które prowadzone są przez doświadczonych kucharzy. Pokażą jak przygotować zdrowe danie od podstaw. Dowiecie się więcej na temat zbilansowania posiłków, ale też tego, że należy inwestować tylko i wyłącznie w dobre, naturalne produkty. Całe szkolenie odbywa się w przyjemnej atmosferze. Prowadzący chętnie odpowiedzą na Wasze pytania. Zatem jeżeli naprawdę chcecie wypocząć, a przy tym dobrze się bawić i spędzić czas na łonie natury, to Centrum Szkoleń i Rekreacji Rest & Learn jest najlepszym miejscem do realizacji takich planów. Swój wypoczynek możecie uatrakcyjnić jeżdżąc rowerkiem na jeziorze Święcajty.

 logotypy restlearn

Spółka realizuje projekt „Rest and learn", nr projektu POPW.01.03.02-28-0005/20, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu