Wypożyczalnia sprzętu wodnego Pol Water

Nad Wodą
Kontakt ul. Stawek 1,
11-730 Mikołajki

Opis

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni sprzętu wodnego. Wypożyczalnia Centrum w Mikołajkach przy wiosce żeglarskiej.

Oferujemy wynajem sprzętu wodnego, model Rower wodny Grabus 21

to nowoczesna jednostka wodna stylizowana na kształt popularnego samochodu VW Garbusa. Dzięki zastosowaniu napędu jak w rowerze wodnym, umożliwia to użytkowanie każdej osobie bez większego użycia siły oraz bez uprawnień wodnych. Grabus ten posiada 4 wygodne siedzenia, które umożliwiają komfortowe pływanie po jeziorach 4-ro osobowej rodzinie. Pokład komunikacyjny pomiędzy siedzeniami oraz otwarta rufa doskonale sprawdzają się podczas kąpieli.

Szerokie i długie pływaki zapewniają dużą wyporność, stabilność jednostki, a co za tym idzie bezpieczeństwo na wodzie. Grabus 21 doskonale sprawdza się w wypożyczalniach sprzętu wodnego, przystaniach wodnych, ośrodkach wypoczynkowych, hotelach, pensjonatach lub jako atrakcja dla dzieci na przydomowym jeziorze. Innowacyjny wzór niesamowicie przyciąga zainteresowanych do wypożyczalni, co znacznie wpływa na jej funkcjonowanie i dochodowość. Przy dobrej lokalizacji zwrot inwestycji powinien być stuprocentowy.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
ul. Stawek 1, 11-730 Mikołajki
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu