ABC Apartamenty Mikołajki

Nad Wodą
Cena: od 350PLN
Kontakt Ul. Stawek 1,
11-730 Mikołajki
+48 789 245 071

Opis

Całoroczny obiekt noclegowy znajdujący się w oddalonej o 10 – 15 minut spacerem od centrum Mikołajek spokojnej i zacisznej miejscowości Stawek.

Obiekt oferuje komfortowe apartamenty 2, 3 i 4-osobowe oraz  dwupoziomowe apartamenty rodzinne / grupowe, umeblowane, wyposażone w TV z płaskim ekranem, sprzętem do parzenia herbaty oraz kawy, lodówkami a także łazienką z prysznicem, wyposażoną w niezbędne kosmetyki i suszarkę do włosów. Na terenie całego obiektu udostępnione jest bezpłatne WI-FI. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking z całodobowym monitoringiem.

Organizujemy:

  • Grille,
  • Wieczór przy ognisku z gitarą,
  • Wieczór z grami planszowymi,
  • Wieczór z DJ przy muzycznych hitach,
  • Występ zespołu.

 

Mazury są piękne!

Nikogo nie trzeba przekonywać – Mazury są jednym z najpiękniejszych obszarów w Polsce. Kraina tysiąca jezior – jak często są określane to malownicze pejzaże i zapierające dech w piersiach widoki.

Wszechobecne jeziora i rzeki szczególnie w sezonie letnim – stanowią idealne miejsce na wypoczynek. Mnogość plaż i kąpielisk pozwala ochłodzić się w cieplejsze dni i miło spędzić czas nad wodą.

Lasy obfitują w soczystą zieleń oraz bogatą florę i faunę. Nietrudno spotkać tu dzikie zwierzęta, nazbierać grzybów czy jagód. Każdy doceni możliwość obcowania z naturą, a dodając do tego wycieczki rowerowe, możemy być pewni iż tak spędzony czas wolny na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Udogodnienia

basen zewnętrzny
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z tarasem
prysznice w pokojach
TV kablowa
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
jacuzzi
taras
ogród
zakaz palenia w całym obiekcie
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_BASEN_ZEWNęTRZNY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_TARASEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Podstawowe informacje
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce dogodne na spotkania integracyjneMiejsce rodzinne
Łączna ilość pokoi12
Łączna ilość apartamentów10

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
Ul. Stawek 1, 11-730 Mikołajki
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu