Aparthotel Mikołajki

Nad Wodą
Cena: 160,00PLN
Kontakt Plac Handlowy 7 11-730 Mikołajki
tel.: + 48 87 4219 845
kom.: 609 219 383

Opis

Elegancki aparthotel zlokalizowany blisko centrum Mikołajek. Oferujemy 16 pokoi 2- 3- i 4-osobowych. Gwarantujemy udany nocleg w Mikołajkach.

Aparthotel Mikołajki to elegancki, kameralny obiekt zlokalizowany w samym centrum Mikołajek. Oddalony ok. 120m od jeziora gwarantuje bezpieczny dystans od ulicznego zgiełku, choć jest wystarczająco blisko wszystkich kluczowych atrakcji i rozrywki w mieście.

Do dyspozycji Gości oddajemy 16 pokoi w konfiguracji 2, 3 oraz 4-osobowej. Wszystkie pokoje są jasne i przytulne a zarazem na tyle przestrzenne, by dłuższy pobyt nie przytłaczał a wręcz przeciwnie - sprzyjał dobremu samopoczuciu a każdy Gość budził się wypoczęty. W każdym pokoju znajduje się TV, łazienka oraz balkoniki. Wszystkie pokoje wyposażone są w czajniki elektryczne, filiżanki ,szklanki .Gwarantujemy bezpłatny internet bezprzewodowy. Wszystkie pokoje na I piętrze - poddasze są klimatyzowane.

Na parterze znajduje się gustowna restauracja, w której stołują się nasi Goście. W cenę pokoju wliczone jest obfite śniadanie, które podawane jest w formie szwedzkiego stołu.

Miła obsługa, przytulne pokoje, położenie w centrum powoduje, że pobyt w Hoteliku staje się przyjemnością. Dla najmłodszych Gości informujemy, że w niewielkiej odległości od Hoteliku - bo ok. 100m znaleźć można piękny i nowoczesny plac zabaw a dla bardziej aktywnych - ścieżka zdrowia z przyrządami do ćwiczeń.

Doskonała lokalizacja aparthotelu czyni z nas idealny punkt wypadowy do najciekawszych miejsc w naszym regionie.

Gwarantujemy całodobowy parking dozorowany, zarówno dla samochodów osobowych jak i autobusów oraz miejsca postojowe dla kamperów.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
parking niedaleko obiektu
łóżka pojedyncze
TV satelitarna
TV kablowa
wi-fi
restauracja w obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi16
Pokoje cena od160zł
Wyposażenie pokojuTV, łącze internetowe, łazienki, czajniki elektryczne, filiżanki, szklanki

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
Plac Handlowy 7, 11-730 Mikołajki
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu