Black Cat Escape Room

Miasto
Kontakt Aleje Jerozolimskie 155/77
02-326 Warszawa

kom.: 881 612 321
e-mail: info@blackcatescape.pl

Opis

Escape Room to rodzaj gry logicznej, w której głównym zadaniem uczestnika jest wydostanie się z zamkniętego pokoju w wyznaczonym czasie.

Pomogą mu w tym liczne zagadki i rebusy, które będzie musiał rozwiązać. Przed zakupem prezentu wybierz pokój i liczbę uczestników. 

KOMU PODAROWAĆ WIZYTĘ W ESCAPE ROOM?

Osobie, która lubi wyzwania.
Przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób.
Siostrze, dla której ciężko znaleźć zaskakujący prezent.
Każdej osobie lubiącej łamigłówki i zagadki. 

ESCAPE ROOM

Escape Room to przygotowany pokój zagadek, w którym głónym zadaniem uczestnika jest odnalezienie wyjścia poprzez rozwiązanie zagadek, łamigłówek i rebusów zaplanowanych przez organizatorów. Zazwyczaj jest to pokój tematyczny, zaprojektowany na wzór scen z kryminału, horroru, czy filmu przygodowego. Uczestnicy, żeby wydostać się z pomieszczenia, muszą rozwikłać wszystkie łamigłówki w wyznaczonym czasie. 

DOM MORDERCY - UWOLNIJ OFIARĘ

Uczestnik wcieli się w rolę detektywa, który przeszukuje dom seryjnego mordercy z Long Island. Wiadomo o nim tyle, że zabił już ze szczególnym okrucieństwem 10 kobiet. Zadaniem uczestnika jest odnalezienie informacji o tym co stało się z kolejną zaginioną. Organizator ostrzego, że to pokój dla osób o mocnych nerwach. 

BUNKIER - ZNAJDŹ ZŁOTO NAZISTÓW

Obdarowany będzie agentem ABW, który ma za zadanie sprawdzić, czy pogłoski dotyczące niemieckiego bunkra wypełnionego złotem są prawdziwe. Jego zadaniem będzie przeszukanie bunkra i zabezpieczenie ewentualnych dokumentów, materiałów bojowych lub cennych przedmiotów.

SEX ROOM

Wcialemy się w detektywa wynajętego przez biznesmena, który padł ofiarą szantażu. Naszym zadaniem jest przeszukanie lokalu kobiety, która jest domniemaną szantażystką. Uczestnicy muszą odnaleźć ukryte kamery i kompromitujące nagrania, a także pieniądze, które biznesmen zapłacił w zamian za milczenie. Pokój idealny dla par. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich. 

DACH - NIE DAJ SIĘ ZABIĆ

Wcielamy się w klientów kawiarni zlokalizowanej na 14 piętrze wieżowca w Warszawie. Rozpościerający się widok zapiera dech w piersiach, rozkoszujemy się spokojnym popołudniem przy kawie, kiedy nagle...sprawy przybierają niespodziewany obrót, spotkanie ze znajomymi zmienia się w emocjonującą walkę o własne życie. Musimy odnaleźć i rozwiązać wszystki wskazówki i zagadki rozmieszczone w nietypowych miejscach. W tym escape roomie liczy się spryt, kreatywność i refleks. 

CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?

Przygoda w escape room to z pewnością prezent jakiego nikt się nie spodziewa. To okazja do pobudzenia szarych komórek. Można zrealizować go indywidualnie lub ze znajomymi. 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Aleje Jerozolimskie 155/77, 02-326 Warszawa
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu