YesApartments - Polin Apartment

Miasto
Cena: 210,00PLN
Kontakt ul. Nowolipki 10
00-153 Warszawa
tel. 513 44 53 58

Opis

Polin Apartment - dwupokojowy apartament w sercu Muranowa.

Polin Apartment to dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ulicy Nowolipki, w sercu starego Muranowa. Dosłownie naprzeciwko znajdują się kawiarnie i restauracje, zaś najbliższy supermarket zlokalizowany jest w budynku obok.

Polin Apartment to doskonała baza wypadowa do zwiedzania Warszawy.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dwa słynne muzea: Polin oraz Pawiak. Dotarcie do Pałacu Kultury i Nauki to 3 przystanki tramwajem lub 15-minutowy spacer. Stare Miasto znajduje się w odległości ok. 1 kilometra - przchodzimy wtedy przez jeden z najpiękniejszych parków Warszawy - Ogrody Krasińskich.

Polin Apartment zapewni Państwu wypoczynek to ekscytującym dniu zwiedzania. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

pranie na miejscu
parking niedaleko obiektu
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja obok obiektu
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_OBOK_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaObiekt miejskiMiejsce rodzinne
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 11:00
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy dla zaliczek, karta kredytowa
Możliwe formy rezerwacjiZachęcamy do rezerwacji przez VisitOn.pl, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, online
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, rosyjski
Łączna ilość apartamentów1
Apartament kategoria 1Apartament Polin składa się z salonu z aneksem kuchennym, przestronnej sypialni oraz łazienki z pełnym węzłem sanitarnym.
Apartamenty cena odod 210 PLN / doba
Wyposażenie apartamentuW sypialni znajdują się 2 łóżka pojedyncze. Możemy je połączyć i stworzyć duże (180x200 cm) łóżko małżeńskie. W salonie mogą spać kolejne dwie osoby na wygodnym rozkładanym narożniku (140x200 cm po rozłożeniu). W salonie znajduje się wygodny okrągły stół. Można z łatwością samemu przygotować śniadanie korzystając z dobrze zaopatrzonej kuchni. Znajdą tam Państwo m.in. naczynia, sztućce, szklanki, kieliszki, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy etc.
Aktywności zewnętrznePiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic walking, jogging.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieIgielnik, nici oraz czyścik do butów, na życzenie - artykuły spożywcze (dodatkowo płatne), lokalizacja blisko obiektów turystycznych oraz w pobliżu punktów komunikacyjnych.
Oferta biznesowaNoclegi w YesApartments to świetna alternatywa dla firm wysyłających swoich pracowników służbowo do Warszawy. W całym mieszkaniu można bez ograniczeń korzystać z szybkiego, bezprzewodowego internetu, co pozwala na wygodną pracę w trakcie pobytu.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
ul. Nowolipki 10, 00-153 Warszawa
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu