Hotel Mazuria***

Las
Hotel Mazuria***
Kontakt ul. Jaszczurcza Góra 28
11-700 Mrągowo

tel.: 89 741 29 75,
tel.: 89 741 00 70
fax.: 89 741 59 75
kom.: 603 695 883

Opis

Hotelu “Mazuria” znajduje się bezpośrednio przy linii brzegowej Jeziora Czos w sosnowym lesie Pojezierza Mrągowskiego.

Wystarczy krótki spacer by znaleźć się w Amfiteatrze gdzie co roku odbywa się słynny Picknik Country Festiwal. W sezonie zimowym zapraszamy na Górę Czterech Wiatrów, gdzie atrakcją są wyciągi narciarskie.

Pobyt w Hotelu “Mazuria” pozwoli Państwu na osobiste spotkanie z niepowtarzalnym bogactwem fauny i flory Pojezierza Mrągowskiego. Polecamy podróż po szlakach turystycznych wokół Mrągowa, np. do Świętej Lipki, Gierłoż oraz licznych rezerwatów. Szczególnie rzeka Krutynia dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Przytulne, przestronne pokoje z balkonami z bezpośrednim widokiem na Jezioro Czos, bliskość natury sprawi, że odpoczynek będzie przebiegał w ciszy. Pokoje wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi, część pokoi z wannami, ogólnodostępny internet bezprzewodowy na terenie hotelu, wygodne łóżka, biurka.

Do dyspozycji Restauracja z wyśmienitą kuchnią polską wykorzystującą lokalne produkty. Wśród nich grzyby i jagody z lokalnych lasów, ryby z Mazurskich Jezior, bigos nasza specjalność. Organizujemy uroczyste obiady i kolacje, bankiety, przyjęcia komunijne, wesela, szkolenia i konferencje.Zorganizujemy profesjonalnie wesele – jeden z najważniejszych dni w naszym życiu na długo pozostanie w pamięci. Zaproponujemy Państwu wykwintne menu, dekorację Sali.

Nasz hotel oferuje możliwość organizacji konferencji w malowniczym miejscu otoczonym lasem nad brzegiem Jeziora Czos. Posiadamy dwie dobrze wyposażone sale konferencyjne.

Niewątpliwie jednym z największych atutów jest położenie Hotelu bezpośrednio przy brzegu Jeziora Czos. Tereny zielone, bezpośrednie sąsiedztwo lasu i wody nieopodal hotelu, bliskość i dzikość natury połączona z komfortem.

Hotel posiada własny pomost nad Jeziorem Czos. Doskonałe miejsce do wędrówek pieszych, spacerów, biegów. Wypożyczalnia sprzętu wodnego, łódka wiosłowa, rowery wodne. Nieopodal hotelu do wynajęcia motorówki, skutery wodne, quady, jachty kabinowe itp. Wypożyczalnia rowerów tradycyjnych, kije Nordic Walking do dyspozycji gości. Sauna, wanna z hydromasażem, bilard, Pokój zabaw dla maluchów.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Film
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
Jaszczurcza Góra 28, 11-700
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu