Siedlisko pod Lasem

Nad Wodą
Kontakt Wierzbowo 16
11-700 Mrągowo

kom.: 503 113 968
kom.: 502 857 150
e-mail: siedliskopodlasem@o2.pl

Opis

Siedlisko pod Lasem serdecznie zaprasza wszystkich do zacisznej wsi Wierzbowo położonej w odległości 6 km od miasta Mrągowa na trasie Mrągowo – Piecki.

Miejscowość ta wyróżnia się ciszą, czystym i świeżym powietrzem oraz przepiękną mazurską przyrodą: lasami, polami uprawnymi i wodą.

Dwa nowe, drewniane domki, do których serdecznie zapraszamy przez cały rok, położone są na niewielkim wzniesieniu otoczonym z jednej strony lasem i polami, z drugiej – czarującym widokiem na wody Jeziora Wierzbowskiego odległego w promieniu 100 m. Nad jeziorem jest ogólnodostępna plaża z pomostem. Jest to jezioro zamknięte, na którym obowiązuje strefa ciszy, czyli zakaz używania silników spalinowych, co stwarza doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa.

Są to domki 6 – osobowe o wysokim standardzie wyposażenia. Obok jest plac do gry w piłkę lub innych gier i zabaw dla dzieci i dorosłych. Jest też miejsce na ognisko.

Siedlisko pod Lasem jest doskonałą bazą wypadową do najpiękniejszych miejsc na Mazurach:

  • Mikołajki – żeglarska stolica Polski – 20 km, nasi goście mają 10 % rabatu w restauracji Bella Italia w Mikołajkach oraz 10 % rabatu na bilety na rejsy po jeziorach mazurskich w Żegludze Pasażerskiej w Mikołajkach
  • Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie – 20 km
  • Święta Lipka – 28 km
  • Kwatera Hitlera w Gierłoży – 40 km
  • Giżycko – 50 km

Zapraszamy serdecznie do nas na wypoczynek w otoczeniu czystej i spokojnej przyrody, gdzie „na dobranoc swoim dzieciom śpiewa jakaś ptaszyna”.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Podstawowe informacje
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce rodzinne
Łączna ilość domków2

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
Wierzbowo 16, 11-700 Mrągowo
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu