Hotel Przepióreczka ***

Miasto
Kontakt ul. 1-go Maja 6
24-150 Nałęczów
Tel. 81 501 41 29
Kom. 696-056-322
e-mail: recepcja@hotelprzepioreczka.pl

Opis

Hotel Przepióreczka *** w Nałęczowie.

Hotel Przepióreczka *** położony jest w samym centrum Nałęczowa, w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego, który zapewnia przepiękne widoki i zdrowe, świeże powietrze. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek w znanym uzdrowisku. Rodzinom z dziećmi polecamy liczne okoliczne atrakcje oraz pobliski plac zabaw. Gościom korzystającym z usług hotelu udostępniamy nieodpłatnie parking.

Obiekt oferuje najwyższy standard wypoczynku oraz spokojne noclegi w Nałęczowie, w klimatyzowanych przepięknie urządzonych pokojach. Na naszych Gości czeka aż 27 pokoi - jedno i dwuosobowych oraz pokoje de lux, w których znajduje się rozkładana sofa, stolik okolicznościowy oraz wygodne fotele. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon. Dodatkowo pokoje dwuosobowe posiadają także suszarkę do włosów.

Hotel Przepióreczka *** znajduje się około 4 km od stacji kolejowej w Nałęczowie. Miasto Nałęczów położone jest w dolinie rzeki Bystrej i Bochotniczanki. Na turystów czeka tu wiele pieszych i rowerowych szlaków turystycznych oraz bogata oferta zabiegów wykorzystujących lecznicze właściwości miejscowych wód mineralnych.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
grota solna
usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
wi-fi
restauracja w obiekcie
night club
sejf na recepcji
nie akceptujemy zwierząt
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, Grota solna, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_NIGHT_CLUB, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki
Restauracja 1Restauracja hotelowa
Opłata parkingowaParking bezpłatny.
Łączna ilość pokoi27
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokój dwuoosobowy DeLux
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon. Dodatkowo pokoje dwuosobowe posiadają także suszarkę do włosów. W pokojach DeLux znajduje się rozkładana sofa, stolik okolicznościowy oraz wygodne fotele.
Aktywności wewnętrzneMasaż (na życzenie)
Oferta biznesowaHotel Przepióreczka *** w Nałęczowie jest najlepszym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy integracyjnych. Profesjonalna obsługa, wykwintna kuchnia oraz wygodne pokoje sprawiają, że Hotel Przepióreczka *** to idealny wybór na różnego rodzaju spotkania. Sale szkoleniowe w Hotelu Przepióreczka *** znajdują się na najniższej kondygnacji budynku. Lokalizacja w części hotelu rzadko uczęszczanej przez Gości oraz bezpośrednie sąsiedztwo parku gwarantuje ciszę i spokój przy prowadzeniu wszelkiego rodzaju spotkań. Nasze atuty to wyśmienite posiłki, kompetentna osoba ds. obsługi konferencji, klimatyzowane sale konferencyjne oraz pokoje, bezprzewodowy dostęp do Internetu, profesjonalny sprzęt multimedialny GRATIS, funkcjonalność techniczna sal, konkurencyjne ceny.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja


Ul. 1-go Maja 6, 24-150 Nałęczów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu