Gościniec NAD POTOKIEM

Góry
Kontakt Mostowa 5
58-540 KARPACZ
(+48) 75 761 60 70

Opis

Gościniec NAD POTOKIEM to pensjonat położony w Karpaczu, przy ulicy Mostowej 5.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 60 miejsc noclegowych w 24 komfortowych i gustownie urządzonych pokojach. Każdy z naszych pokoi posiada pełny węzeł sanitarny, TV oraz Internet bezprzewodowy Wi-Fi. Nasz obiekt składa się z dwóch budynków:
- budynek główny (POTOK I) – posiada 38 miejsc noclegowych w 3 pokojach typu studio (dla 4 osób), 1 pokoju 3-osobowym z balkonem, 3 pokojach 2-osobowych z dostawkami, 6 pokojach 2-osobowych (dwa z balkonem i jeden z łożem małżeńskim) oraz w 1 pokoju 1-osobowym z balkonem,
- sąsiedni budynek (POTOK II) – posiada 20 miejsc w tym w 5 pokojach 2-osobowych, 1 pokoju 3-osobowym, 2 pokojach 2-osobowych z dostawkami, a także 1 pokoju 1-osobowym.

Restauracja NAD POTOKIEM swoim Gościom oferuje bogaty asortyment kuchni polskiej i europejskiej. Śniadania serwujemy w formie bufetu szwedzkiego. Skosztują u nas Pańśtwo domowe dania obiadowe oraz specjalne zamówienia z karty. Wieczorami zapraszamy do naszego drink baru na rozmaite cocktaile i drinki, a także na grillowanie na hotelowym tarasie przy dźwiękach harmonii.

Nasz pensjonat posiada również dwie sale konferencyjne. Sala w głównym budynku POTOK I pomieści do 35 osób, natomiast sala w budynku bocznym POTOK II mieście 70-80 osób w wersji kinowej, a 50 osób w ustawieniu stołów w literę „U”. Obydwie sale wyposażone są w rzutnik multimedialny, ekran, Flipchart, Internet bezprzewodowy Wi-Fi, istnieje także możliwość podłączenia TV. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
Mostowa 5, 58-540 KARPACZ
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu