Pensjonat Toreja

Góry
Kontakt ul. Sarnia 4
58-540 Karpacz
kom.: 502 632 913

Opis

Toreja to cisza i spokój z dala od miejskiego szumu, to rodzinna atmosfera, codzienne wspólne śniadania oraz długie wieczory przy ognisku.

Nasz pensjonat swoją nazwę zawdzięcza pięknej i rzadkiej roślinie. To wyjątkowe, iglaste drzewo potrzebuje wiele uwagi, serca i opieki, aby się rozwijać. Podobnie Pensjonat Toreja został stworzony przede wszystkim z myślą o rodzinie i spędzaniu z nią wolnego czasu.

Naszym Gościom oferujemy noclegi w:
- pokojach 2-osobowych typu Standard,
- pokojach 3-osobowych,
- pokojach 4-osobowych,
- pokojach 2-osobowych typu Economy.

Wszystkie nasze pokoje posiadają łazienki. Nasze pokoje wyposażyliśmy także w biurko lub stolik kawowy, telewizor oraz Internet Wi-Fi. Część pokoi 3-osobowych posiada także balkon.

Budynki naszego pensjonatu otoczone są dużym ogrodem z chatką grillową i paleniskiem na ognisko. To idealne miejsce na spotkania latem. Natomiast zimą oferujemy Państwu przytulną salę z kominkiem.

Z myślą o naszych najmłodszych Gościach przygotowaliśmy plac zabaw z piaskownicą i trampoliną, zapewniający wspaniałe urozmaicenie codziennych górskich przygód.

Naszym Gościom serwujemy śniadania w formie szwedzkiego bufetu, które pachną świeżym pieczywem i gorącą jajecznicą, a mocna kawa i różnorodne płatki śniadaniowe, zapewnią dobry początek dnia. W naszym pensjonacie prowadzimy także autorką kuchnię, opartą o najlepsze tradycje receptur dolnośląskich.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy również 4-osobową saunę fińską, która doskonale pomoże zregenerować się po górskich wędrówkach.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje z balkonem
prysznice w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
ogród
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Nocleg
Podstawowe informacje
Opinie
Lokalizacja
Pokój kategoria 12-osobowy Standard
Pokój kategoria 23-osobowy
Pokój kategoria 34-osobowy
Pokój kategoria 42-osobowy Economy
Wyposażenie pokojułazienka, TV, biurko lub stolik kawowy, Internet Wi-Fi
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00 do 20:30
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytuod 10:00 do 11:00
Rodzaj śniadańbufet szwedzki

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Sarnia 4 , 58-540 Karpacz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu