Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Poza Miastem
Kontakt ul. Czachowskiego 56
26-510 Chlewiska/koło Szydłowca

tel.: 48 628 70 61
tel.: 48 628 72 80
tel.: 48 628 72 85
kom.: 607 195 315

Opis

Hotel Manor House SPA**** w Chlewiskach to połącznie piękna arystokratycznych tradycji z luksusem współczesnego wypoczynku i relaksu.

Posiadłość Manor House SPA składa się ze Stajni Platera****, Pałacu Odrowążów*****, a także Term Zamkowych****.

Stajnia Platera**** została zbudowana z piaskowca szydłowieckiego i jest zabytkową budowlą wchodzącą w skład posiadłości Manor House SPA, która oferuje Gościom komfortowy wypoczynek oraz niezapomniane wrażenia. Stajnia Platera to 100-metrowy budynek utrzymany w stylu XVIII wiecznych angielskich stajni. Odznacza się wysokimi walorami architektonicznymi i estetycznymi. Wnętrza Stajni wyposażone zostały w wiekowe meble nawiązujące do stylu dworskiego. Budynek Stajni Platera oferuje Gościom 19 komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych pokoi 1-, 2-osobowych oraz pokoi Superior i LUX, restaurację salę fitness, salę relaksacyjną, salę bilardową, a także 3 sale bankietowo-konferencyjne (Biesiadną, Gościnną oraz Koniuszego).

Pałac Odrowążów***** pochodzi z XV wieku i należy do jednych z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce. Znajduje się w pobliżu dwóch malowniczych stawów w starannie utrzymanym parku krajobrazowym. To drugi zabytkowy budynek wchodzący w skład posiadłości Manor House SPA. Pałac do Państwa dyspozycji oddaje wspaniałe wnętrza łączące w sobie luksus nowoczesności oraz atmosferę tradycji. Do dyspozycji Gości Pałacu jest 18 komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych pokoi 1-, 2-osobowych, a także pokoi LUX i Superior. W Pałacu Odrowążów znajduje się także dwupokojowy Apartament Odrowąża, 5 sal bankietowo-konferencyjnych (Sala Balowa, Bankietowa, Gabinet Odrowąża oraz Komnaty Rycerskie), Drink Club, 2 przypałacowe, zabytkowe piwniczki, dziedziniec na wzgórzu z widokiem na park, ogród tarasowy, kaplicę św. Jacka Odrowąża, kaplicę Najświętszej Marii Panny, a także szklaną Oranżerię Pałacową.

Termy Zamkowe znajdują się pobudowanym w 2007 roku 3-kondygnacyjnym budynku, który jest połączony ze Stajnią Platera. Budynek ten oferuje Gościom głównie usługi Wellness & SPA. Został zaprojektowany z myślą o komforcie i relaksie Gości. Termy Zamkowe oferują swoim Gościom 22 komfortowo wyposażone, klimatyzowane pokoje 1-,2- osobowe z beczkami Ofuro, a także pokoje LUX z beczkami Ofuro. Znajdują się tutaj także Rzymskie łaźnie, gabinety bioodnowy, bezchlorowych basen z zewnętrznym tarasem oraz 2 sale bankietowo-konferencyjne (Kominkowa oraz Sołtyka).

W Stajni Platera znajduje się nasza restauracja, w której serwujemy dania kuchni polskiej i nie tylko. Bogata oferta potraw, kawy parzonej na różne sposoby, win, alkoholi i drinków została tak skomponowana, aby zaspokoić różne upodobania naszych Gości. Dodatkowo na terenie kompleksu stworzyliśmy z myślą o naszych Gościach niepowtarzalne miejsca na pikniki, biesiadowanie i zabawy. Znajduje się tutaj zadaszona Karczma Zewnętrzna z kamiennym grillem i miejscem na ognisko, Witalna Wioska SPA z ogniskiem, Chata Gospodarza, Chata Barmana, Chata Grillowa, a także dwie kamienne piwniczki w starych lochach pałacowych.

W kompleksie hotelowym Manor Hosue SPA Goście mają możliwość dbania o kondycję fizyczną we wnętrzach Siłowni Witalnej, a także na świeżym powietrzu. Na terenie kompleksu znajduje się także Stajnia Manor House, w której skład wchodzi kryta ujeżdżalnia, czworobok trawiasty, plac zewnętrzny do jazdy oraz plac cross’owy z przeszkodami stałymi.

Udogodnienia

basen zewnętrzny
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
nie akceptujemy zwierząt
bilard
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
fitness
siłownia
taras
ogród
sale konferencyjne
bar
zakaz palenia w całym obiekcie
wypożyczalnia rowerów
miejsce na ognisko lub grilla
jazda konna

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_BASEN_ZEWNęTRZNY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_FITNESS, COM_DJCLASSIFIEDS_SIłOWNIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA, COM_DJCLASSIFIEDS_JAZDA_KONNA
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Biznes/Eventy
Film
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu15:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
Specjalizacjakompleks SPATylko dla dorosłychHotel biznesowy
Godziny śniadań8:00 – 10:00
Godziny obiadokolacji16:00 – 20:00
Akceptowane formy płatnościKarty płatnicze, gotówka
Możliwe formy rezerwacjiTelefonicznie, poprzez formularz rezerwacyjny
Języki jakimi posługuje się personelPolski, angielski
Godziny Roomservice6:00 – 24:00
Restauracja 1Restauracja znajduje się w Stajni Platera****.
Restauracja 1 godziny otwarcia11:00 – 22:00
Łączna ilość pokoi59
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 11-osobowy
Pokój kategoria 22-osobowy
Pokój kategoria 3LUX
Pokój kategoria 4Superior
Apartament kategoria 1Apartament Odrowąża
Wyposażenie pokojuPokoje wyposażone zostały w łazienki, łóżka, a także standardowe wyposażenie.
Wyposażenie apartamentuApartament składa się z dwóch odrębnych komnat: dziennej oraz sypialnianej z wygodnymi łóżkami, łazienki.
Aktywności wewnętrzneSiłownia Witalna, Ogród Medytacji, Nordic Walking, bilard, golf wodny, konsola XBOX, jazda konna, strefa Wellness & SPA
Aktywności zewnętrzneNordic Walking, jogging, wycieczki piesze oraz rowerowe.
Oferta SPAW ofercie Wellness & SPA Manor House SPA na Gości czekają łaźnie rzymskie, bezchlorowy basen, komnata biowitalności, gabinet bioodnowy, pokoje Ofuro SPA, miejsca mocy i medytacji Witalna Wioska oraz Chata Solna.
Oferta biznesowaManor House SPA to prawdziwe centrum biznesowe z bogatym programem atrakcji. Do dyspozycji Gości oddajemy kilkanaście klimatyzowanych sal o różnym przeznaczeniu. Nasze sale reprezentacyjne zaopatrzone zostały w nowoczesny sprzęt konferencyjny oraz bezprzewodowy Internet, co zapewnia doskonałe warunki pracy w atmosferze luksusu i dostojeństwa. Istnieje także możliwość zorganizowania konferencji w plenerze w przypałacowym parku z dostępem do bezprzewodowego Internetu.
Oferta organizacji imprez i eventówManor House SPA pozwala także na organizację różnorodnych eventów i imprez zaczynając od koncertów, bankietów, koktajli, dyskotek, bali, różnorodnych biesiad, kończąc na piknikach, kolacjach grillowych przy ognisku, degustacjach wina lub miodów pitnych. Proponujemy także szeroki wachlarz różnego rodzaju zabaw sportowych, gier integracyjnych, pokazów, występów artystycznych i innych atrakcji rekreacyjno-rozrywkowych.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Chlewiska, Mazowieckie
ul. Czachowskiego 56 , 26-510 Chlewiska
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu