obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA

Miasto
Kontakt ul. Słoneczna 20
24-150 Nałęczów
tel.: 81 50-14-724
kom.: 607 368 400

Opis

Subtelny luksus, wysmakowany design, doskonała lokalizacja w przepięknym uzdrowisku Nałęczów.
Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA mieści się w Nałeczowie- jednym z najstarszych polskich uzdrowisk (profil kardiologiczny), w rejonie o wybitnych walorach wypoczynkowych i leczniczych. Połozony jest na lubelszczyźnie w tzw. trójkącie Puławy-Nałęczów-Kazimierz Dolny nad Wisłą. W Nałęczowie obiekt usytuowany jest na wzgórzu w otoczeniu brzóz porastających przyległe tereny przy ul. Słonecznej 20 (boczna ul. Kolejowej). Odległość od ścisłego centrum Nałęczowa i parku zdrojowego wynosi ok. 700m.
 
Ośrodek nasz jest nowym stylowym obiektem, łaczącym w sobie tradycję z nowoczesnością. Budynek został zbudowany przez nas od podstaw wyłącznie ze zdrowych naturalnych materiałów (cegła, drewno, kamień i innych materiałów bezpyłowych, nietoksycznych), co stwarza w nim znakomity mikroklimat.
 
Pokoje noclegowe zlokalizowane są na I piętrze budynku. Okna ich skierowane są na stronę wschodnią (słońce od rana do południa) i zachodnią (od rana do południa cień a po południu można podziwiać piękny zachód słońca). Na tym samym poziomie można korzystać z dużego (60 mkw) tarasu widokowego, wychodzącego w ogród. Jest to doskonałe miejsce leżakowania, opalania się czy też spotkań towarzyskich.
 
Na II kondygnacji zlokalizowana jest sala konferencyjna – miejsce spotkań biznesowych, okolicznościowych i integracyjnych. Sala posiada rustykalny charakter: kominek z obudową z drewna czeresniowego, wyeksponowane belki sufitowe drewniane, kamień, oświtlenie w formie kutych pochodni. Przy sali konferencyjnej mieści się punkt komuterowy z dostępem do internetu. Nad nim można podziwiać piękny sufit z modrzewia bieszczadzkiego.  Na poddaszu udostępnilismy Państwu suszarnię z prasowalnią.

Udogodnienia

room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
manicure
pedicure
winda
wi-fi
restauracja w obiekcie
sklepik
sejf na recepcji
nie akceptujemy zwierząt
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_MANICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_PEDICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Restauracja 1Restauracja hotelowa
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Apartament kategoria 1Apartament jednoosobowy
Apartament kategoria 2Apartament dwuosobowy
Wyposażenie pokojuPokoje standardowo wyposażone są w łazienkę z prysznicem, telewizor i dostęp do bezprzewodowego Internetu.
Aktywności wewnętrzneSiłownia, sala fitness
Oferta biznesowaDo dyspozycji Gości oddajemy salę konferencyjną z zapleczem o powierzchni ok. 50 mkw. Wyposażenie : przestronny ekran, bezprzewodowy internet, telewizor 40, flipchart. Sala konferencyjna to także idealne miejsce na imprezę integracyjną czy kameralne spotkanie.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Nałęczów, Lubelskie
ul. Słoneczna 20, 24-150 Nałęczów

Noclegi Nałęczów

Piękne uzdrowiskowe miasto w województwie lubelskim – Nałęczów, znajduje się w atrakcyjnym trójkącie turystycznym: Puławy – Kazimierz Dolny – Nałęczów. Początki tej miejscowości sięgają VIII wieku, kiedy to powstał tutaj gród nazwany wówczas Bochotnicą. Kiedy to w XVIII wieku Stanisław Małachowski nabył posiadłość nazwał ją Nałęczowem od swego herbu. Uzdrowisko (i jego noclegi) Nałęczów powstało w 1878 roku i ma ono profil ściśle kardiologiczny.

Mimo burzliwej historii miasta, przetrwało tutaj kilka cennych zabytków. Pałac Małachowskich w stylu barokowym z końca XVIII wieku, otoczony wspaniałym parkiem, który po zniszczeniach wojennych został starannie odrestaurowany. Dziś znajduje się w nim Muzeum Henryka Sienkiewicza. Tuż obok pałacu stoi gmach zwany „oficyną pałacową”. Kolejnym zabytkiem miasta jest kościół barokowy z początku XVII wieku. Przy ulicy lipowej rośnie wiele drzew, których wiek określa się na ponad 100 lat. W pobliskich lasach można pooddychać świeżym powietrzem.

Nałęczów dysponuje dużą ofertą miejsc noclegowych w zakładach uzdrowiskowych, kwaterach prywatnych oraz w pensjonatach. Dodatkowo turyści mogą wybrać również zakwaterowanie w gospodarstwach agroturystycznych w Nałęczowie i jego najbliższych okolicach, dlatego noclegi Nałęczów to bardzo duży wybór miejsc.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu