Muzeum Ludowe Rodziny Brzozowskich w Sromowie

Miasto
Kontakt Sromów 11
99-414 Kocierzew

tel.: 46 838 44 72
e-mail: muzeumludowe@gmail.com

Opis

Muzeum Ludowe Rodziny Brzozowskich to własnoręcznie wykonane lipowe rzeźby, kolorowe wycinanki, pająki, obrazy oraz hafty.

Ponad 600 figurek (większość ruchoma) pokazuje święta religijne i sceny z życia łowickiej wsi. Wykonane zostały również postacie z historii naszego kraju jak i ze sportu.

Dodatkowo w dwóch pawilonach można oglądać ponad 30 zaprzęgów konnych z okolic Łowicza. 

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek-sobota: 9:00-17:00
  • niedziela 12:00-17:00

Cennik:

  • bilety ulgowe 6 zł
  • bilety normalne 10 zł
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kocierzew, Łódzkie
Sromów 11, 99-414 Kocierzew

Noclegi Łódzkie

Aby zobaczyć Aleję Gwiazd nie trzeba lecieć do USA. Swoją Aleję Gwiazd ma Łódź. A jadąc tam przy okazji można zwiedzić liczne zamki, pałace i skanseny województwa łódzkiego.

Zdecydowanie jest co oglądać! Warto poświęcić na wszystkie atrakcje tego rejonu kilka dni, a co za tym idzie warto znaleźć noclegi w Łodzi adekwatne do naszych potrzeb i oczekiwań. I w tej kwestii łódzkie nie zawodzi – hotele w łodzi, apartamenty, dworki, agroturystyka… Na romantyczny weekend dla par, dla rodzin z dziećmi i dla smakoszy nocnych szaleństw.

VisitON pomoże wśród ogromnego wyboru znaleźć to miejsce, które uzupełni Wasz turystyczny wyjazd. Wierzymy, że obiekt noclegowy to nie tylko łóżko do spania, ale miejsce regeneracji i relaksu przed kolejnym dniem pełnym wyzwań i zabawy.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu