Większość eventów firmowych i wydarzeń biznesowych ma podobną, dość powtarzalną formułę, która po pewnym czasie nikogo już nie dziwi i nie budzi specjalnego zainteresowania wśród pracowników. Osoby zajmujące się w przedsiębiorstwach organizowaniem imprez firmowych, za każdym razem dwoją się i troją, aby zaproponować nową jakość wydarzenia, która w końcu zaintryguje wszystkich pracowników. Zazwyczaj kończy się jednak tak jak zwykle, czyli kolejną konferencją lub spotkaniem w restauracji czy pubie.

Okazuje się jednak, że możliwości zorganizowania ciekawej integracji firmowej jest naprawdę sporo, a dużym zainteresowaniem cieszą się ostatnio zagraniczne wyjazdy firmowe. Na rynku pojawia się coraz więcej firm, które oferują swoją kompleksową pomoc w organizacji takiego wyjazdu. Podczas wyjazdu firmowego zorganizowanego przez zewnętrzne biuro, pracownicy otrzymują całą masę nowych i atrakcyjnych doznań, a firma jest całkowicie odciążona jeżeli chodzi o organizację takiego przedsięwzięcia. Dowiedz się dlaczego warto zorganizować zagraniczny wyjazd firmowy i gdzie najlepiej udać się ze swoim zespołem pracowników. Poznaj wszystkie zalety organizacji takiego wyjazdu z zaufaną firmą, taką jak na przykład BCT incentive.

 

Dlaczego warto zorganizować zagraniczny wyjazd firmowy?

Wyjazdy zagraniczne dla firm mają cały szereg zalet. Ich głównym celem jest podniesienie morale zespołu, polepszenie stosunków panujących w firmie, poprawa komunikacji między pracownikami oraz zapewnienie ciekawej formy spędzenia czasu wolnego. Przy odpowiednim budżecie firma może zorganizować swoim pracownikom taki wyjazd, którego bardzo długo nie zapomną. To z kolei może spowodować większe przywiązanie pracowników do swojej firmy i chęć pozostania tam i rozwijania się w strukturach firmy. Nie od dziś również wiadomo, że szczęśliwy pracownik, to wydajniejszy pracownik.

Wycieczki zagraniczne dla firm pozwalają nie tylko na chwilę relaksu i nadrobienia towarzyskich zaległości z kolegami i koleżankami zza biurka, ale również są doskonałą okazją do poznania innej kultury, kuchni, zwiedzenia pięknych miejsc i poszerzenia horyzontów. Dodatkowym atutem podczas zagranicznych wyjazdów firmowych może okazać się przeprowadzenie na miejscu zajęć nauki języka obcego danego kraju, który później może przydać się podczas wykonywania obowiązków firmowych.

Organizacja wyjazdu firmowego, nawet dla bardzo dużej grupy osób, wcale nie musi być trudna. Wystarczy skorzystać z usług wyspecjalizowanej w turystyce biznesowej firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu takich wyjazdów. Firmy z branży turystyki biznesowej, takie jak chociażby BCT incentive doskonale znają się na branży MICE, a swoją pasję do podróżowania potrafią przekuć we wspaniałą ofertę zagranicznego  wyjazdu dopasowanego do potrzeb każdego biznesu. Świat jest wyjątkowy, dlatego warto go pokazać swoim pracownikom.

Jeżeli w Twojej firmie spora część pracowników na wieść o kolejnej firmowej konferencji lub integracji w pubie reaguje cichym pomrukiwaniem i wymigiwaniem się od wyjścia, zaproponuj nową jakość wydarzenia firmowego! Zorganizuj swój własny wyjazd firmowy dla wszystkich pracowników, w dowolne miejsce na Ziemi. Pozwól swoim pracownikom na poznanie nowej jakości imprez firmowych. Razem z https://bctincentive.pl/ zorganizuj wyjątkową przygodę, którą wszyscy będą wspominać przez wiele następnych lat. 

Twoja działalność jest powiązana ze Stanami Zjednoczonymi, Japonią lub Brazylią? Świetnie! Z pomocą BCT incentive możesz wygodnie wysłać pracowników do tych krajów, aby poznali ich kulturę i lepiej zrozumieli profil działalności firmy. A może chcesz zapewnić swoim pracownikom wspaniały wypoczynek, na który zasługują za swoją ciężką pracę? Grecja, Sardynia, Hiszpania, Dubaj… Odkryjcie te kraje podczas wyjazdu firmowego i zobaczcie jak wiele mają do zaoferowania. Liczne atrakcje eventowe na wyjeździe z pewnością zachwycą Twoich pracowników. Ekipa BCT incentive dołoży wszelkich starań, aby twój wyjazd firmowy był wyjątkowy!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu