obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

 

5 x TAK dla ExtraInHotel.

ExtraInHotel jest nową aplikacją mobilna dla hoteli. Jej celem jest wzrost sprzedaży wewnętrznej oferty hoteli ( restauracja, spa, wydarzenia…) oraz lepszy dostęp gości do okolicznych atrakcji turystycznych. Goście hotelu na pewno będą usatysfakcjonowani, mogąc w wygodny sposób korzystać z promocji oraz interesujących ich ofert w hotelu oraz ofert turystycznych, w pobliżu miejsca noclegu.

Dlaczego warto korzystać z ExtraInHotel?

1. Możesz wyświetlać promocje oraz oferty hotelu w telefonach gości, akcentując sygnałem dźwiękowym nowe promocje on-line - i zwiększać sprzedaż

2. Możesz zarządzać reklamami oraz przekazem marketingowym docierającym do Twoich gości od okolicznych organizatorów atrakcji turystycznych - i zarabiać na tym

3. Zwiększysz satysfakcję gości z pobytu w Twoim hotelu

4. Zaoszczędzisz na reklamie

5. Personel udzielający informacje gościom możesz skierować do innych zajęć

Zobacz jakie to proste: www.extrainhotel.com. Zapraszamy! 

 

Dodaj komentarz

Dodając opinię akceptujesz regulamin portalu. VisitON, którego właścicielem jest IM-LOGIC Michał Frątczak z siedzibą w Bartoszycach (11-200) przy ul. Sadowa 6 NIP: 6516159559, nie wykorzysta Twojego adresu mailowego oraz żadnych danych zawartych w komentarzu do celów innych niż przedstawienie opinii na temat danego obiektu/atrakcji/pakietu. Jeżeli chcesz cofnąć swoją opinię na jego temat - skontaktuj się z nami.
Dodając opinię oświadczasz, że opinia prezentuje Twoje poglądy i jest oparta o Twoje osbiste doświadczenia z danym obiektem/miejscem/pakietem. Oświadczasz również, że nie jesteś w żaden sposób (osobiście czy służbowo) powiązany z w/w. Właściciel VisitON nie ponosi odpowiedzialności za dodawaną opinię a wszelka odpowiedzialność spoczywa na osobie dodającej opinię. Opinie nie spełniające zasad zawartych w regulaminie będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu