Dom Wakacyjny ,,Szydłówka"

Nad Wodą
Kontakt ul. Mazurska 50
11-513 Rydzewo
tel.: 601330304

Opis

Dom Wakacyjny z linią brzegową Jeziora Niegocin.

Pojezierze Mazurskie to zdecydowanie najbardziej zielony region Polski, czyste powietrze, unikatowość fauny i flory. To fantastyczne miejsce dla osób potrzebujących odpoczynku od codzienności i codziennych obowiązków. W jego obrębie usytułowne jest nasze Rydzewo - swoista perełka turystyczna, położona z dala od miejskiego zgiełku, sąsiadująca z dwoma jeziorami - Bocznym i Niegocinem wzdłuż Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. 

Dom Wakcyjny ,,Szydłówka" to wygodnie urządzony dom mogący zakwaterować 14 osób.

Posiada on przestronny salon na dole, pokój panoramiczny na górze oraz ścianę okien skierowaną bezpośrednio na jezioro. Rankiem można przez nie zobaczyć łodzie rybackie płynące cichutko w porannej mgle, później statki spacerowe płynące do Giżycka, Mikołajek i gdzieś dalej, łabędzie podpływające do brzegu czy bociany szukające pożywienia. Obraz jeziora każdego dnia jest inny... ale niezależnie od tego czy świeci słońce, wieje wiatr, czy pada deszcz... zawsze piękny.

Dom wyposażony jest dodatkowo w duży taras z widokiem na jezioro, który idealnie nadaje się na wypicie porannej kawy czy herbaty oraz delektowanie się wieczornymi drinkami. ,,Szydłówka" wraz z wydzielonym terenem wokół domu jest wynajmowana na wyłączność na czas pobytu. Również po sezonie oferujemy różne możliwości. 

Udogodnienia

pranie na miejscu
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja obok obiektu
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_OBOK_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi5
Pokój kategoria 1Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 2Pokój Panoramiczny
Łączna ilość domków1
Pokoje cena odod 160 PLN
Domki cena od1300 PLN
Wyposażenie domkuDom posiada cztery pokoje dwuosobowe - każdy z balkonem lub tarasem, pokój panoramiczny, salon z kominkiem, kuchnia z aneksem jadalnym, dwie lodówki, duży taras z widokiem na jezioro oraz trzy łazienki.
Co jest wliczone w cenie noclegu?W cenę wliczone są wszystkie media, drewno do ogniska/kominka oraz korzystanie ze stołu do ping-ponga.
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 16:00 do 20:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 10:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Opłata parkingowaParking bezpłatny na terenie obiektu.
Aktywności wewnętrzneTenis stołowy.
Aktywności zewnętrznePiesze wycieczki, jazda na rowerze, wędkarstwo, sporty wodne, nordic walking.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieObiekt położony nad jeziorem, możliwość skorzystania z łodzi wiosłowych, miejsce na ognisko.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Rydzewo, Warmińsko-Mazurskie
ul. Mazurska 50, 11-513 Rydzewo

Obiekty w pobliżu

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu