obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Sieć hoteli Q Hotel jest na etapie budowy nowego obiektu. Będzie nim czterogwiazdkowy hotel w Katowicach. Otwarcie Q Hotel Plus Katowice planowane jest na wiosnę 2017 roku.

Q Hotel Plus Katowice to czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w centrum Katowic przy ul. Wojewódzkiej 10, zaledwie 400 m od Dworca Głównego. Hotel będzie oferował 123 nowoczesne i w pełni wyposażone pokoje, 2 sale konferencyjne o powierzchni 60 m² możliwe do połączenia w jedną, restaurację i bar, a także parking i salę fitness.

Dyrektorem Q Hotel Plus Katowice została Katarzyna Gaweł, posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Związana jest z nią od 2007 roku, kiedy to objęła stanowisko zastępcy dyrektora hotelu Qubus w Gliwicach, a następnie zastępcy dyrektora hotelu tej samej sieci w Krakowie. Z początkiem 2008 roku została mianowana dyrektorem obiektu w Gliwicach, a w grudniu tego samego roku dyrektorem 150 pokojowego hotelu Qubus w Katowicach, gdzie pracowała do czasu związania się z siecią Q Hotel w październiku tego roku.

Q Hotel to dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli posiadająca jak dotąd cztery obiekty. Są to dwa hotele w Krakowie - 4* Q Hotel Plus Kraków i 3* Q Hotel Kraków, a także 4-gwiazdkowe Q Hotel Plus Wrocław i Q Hotel Grand Cru Gdańsk. Nowy hotel w Katowicach będzie piątym obiektem należącym do sieci Q Hotel.

Sieć Q Hotel jest zainteresowana rozwojem na terenie całego kraju, a w szczególności w Warszawie, aktywnie poszukując możliwości w zakresie inwestycji i rozwoju w tym mieście.

Więcej o ofercie Q Hoteli można znaleźć na oficjalnej stronie sieci: Q Hotels

 

c4b
katowice_plus2
q_hotel_katowice_4gwiazdki_recepcja_w7_001
Q_hotel_katowice_4gwiazdki_restauracja_007
q_hotel_katowice_4gwiazdki_lobby_w9a_001
q_hotel_katowice_4gwiazdki_lobby_w9a_003
q_hotel_katowice_4gwiazdki_restauracja_w7_001
q_hotel_katowice_4gwiazdki_restauracja_w7_002
Q_hotel_katowice_pokoj_4gw_w5_001
Q_hotel_katowice_pokoj_4gw_w5_002_1
Q_hotel_katowice_pokoj_4gw_w5_003_1
q_hotel_silownia_w3_001_1

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu