Nowoczesne sale konferencyjne oferują najważniejsze wyposażenie niezbędne do ich organizacji i obszerną przestrzeń, która pozwala zachować wygodę dla wszystkich gości biznesowych. Wybór dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta Poznań wzbogaci wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Wybierając odpowiednie centrum konferencyjne, warto pomyśleć o jego rozmiarach, które wpłyną zarówno na komfort prowadzących, jak i wszystkich uczestników. Co więcej, atrakcyjna lokalizacja blisko starego miasta wpłynie pozytywnie na odpowiednią atmosferę podczas trwania wydarzenia, a także przed i po jego zakończeniu.

Wybierz profesjonalne wyposażenie i wykwalifikowaną obsługę

Najlepsze miejsce do organizacji szkoleń w Poznaniu to z całą pewnością Andersia Hotel & SPA https://andersiahotel.pl/konferencje/sale-konferencyjne. Jest to sala konferencyjna Poznań centrum, dzięki czemu poza doskonale wyposażonymi salami mamy również bardzo blisko do najważniejszych zabytków i miejsc w mieście. Doskonałe zaplecze techniczne i nowoczesny sprzęt audiowizualny są do Państwa dyspozycji, a dzięki doświadczonej obsłudze sprzęt multimedialny może być użyty w dowolnym celu, co umożliwi każdemu prowadzącemu pełną swobodę podczas szkolenia. Co więcej, sale konferencyjne dostępne są w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu można wybrać odpowiednią salę do grupy, która przyjeżdża z Państwem na odbycie szkolenia. Funkcjonalne przestrzenie i duża ilość miejsc noclegowych sprawiają, że każde spotkanie biznesowe może zostać zrealizowane. Ponadto kilkudniowe szkolenia w ścisłym centrum Poznania mogą być zorganizowane w bardzo ciekawy i kreatywny sposób.

Centrum Poznania - co ma do zaoferowania?

Obiekty konferencyjne w samym centrum Poznania są doskonałą lokalizacją dla spotkań biznesowych. Stolica Wielkopolski ma do zaoferowania bardzo dużą ilość atrakcji, to tutaj są organizowane międzynarodowe targi Poznańskie ze względu na świetne ułożenie miasta. W rynku można zobaczyć także renesansowy ratusz z kultowym zegarem z koziołkami, które w południe trykają się 12 razy. Niedaleko centrum znajduje się także galeria handlowa Stary Browar, gdzie oprócz wielu sklepów znajdują się tam ogródki, kluby, park, czy centrum sztuki. Oprócz zakupów w Poznaniu nie można zapomnieć o słynnych rogalach świętomarcińskich. To jeden z najsłynniejszych polskich wypieków, chroniony certyfikatem, pozwalającym go wypiekać według ścisłego przepisu tylko w Wielkopolsce. Tajniki rogala można poznać w Rogalowym Muzeum Poznania, które mieści się w ścisłym rynku. Ważnym punktem na mapie Poznania jest także Muzeum Narodowe, w którym  można obejrzeć bogatą kolekcję malarstwa polskiego i europejskiego.

Sale szkoleniowe i atrakcje hotelowe

Sale szkoleniowe w hotelu & SPA Andersia w Poznaniu to z pewnością bardzo atrakcyjne miejsce do przeprowadzenia wszelkiego typu konferencji biznesowych. Jednak obiekt oferuje o wiele więcej udogodnień, dostępnych dla klientów. Oprócz świetnej lokalizacji posiadamy bardzo przestronne i ekskluzywne pokoje, a z ich okien rozpościera się widok na piękne, poznańskie śródmieście. Do dyspozycji gości dostępna jest także elegancka strefa Wellness, w której z łatwością można się zrelaksować po długim dniu. Hotel oferuje duży basen, sauny, siłownie oraz słoneczny taras. Szum wodospadu i relaksujący masaż w jacuzzi z pewnością zapewnią odpowiedni wypoczynek. Hotel & SPA Andersia to także profesjonalna restauracja serwująca najwyższej jakości jedzenie z dbałością o każdy detal wyglądu i smaku. Świeże składniki i wykwalifikowani kucharze to gwarancja wyśmienitych i atrakcyjnych posiłków na każdy dzień. Wybierając salę konferencyjną w Poznaniu wybierz Hotel & SPA Andersia!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu