Krzywy Domek w Sopocie

Miasto
Kontakt ul. Haffnera 6
81-717 Sopot

tel.: 58 555 51 25
fax.: 58 555 51 24
e-mail: krzywydomek@krzywydomek.info

Opis

KrzywyDomek - wizytówka miasta Sopotu, Symbol świata współczesnego, w harmonijny sposób łączy świat biznesu ze światem kultury i sztuki.

Co dzień odwiedza nas mnóstwo osób, w celach biznesowych, konsumpcyjnych, zdrowotnych czy na zakupy. Mieszczą się tu biura firm różnych gałęzi biznesu, gabinety kosmetyczne, medyczne, sklepy ... Także wieczorem Krzywy Domek tętni życiem. Tutejsze kluby, puby, gwarantują bogaty repertuar imprez, a wysoki poziom i różnorodność zaplecza gastronomicznego zadowolą wszystkie gusta, te wyszukane i te tradycyjne.

Krzywy Domek – to miejsce które nie śpi !

NajdziwniejszaBudowlaŚwiata

Portal Village of Joy opublikował listę 50 najdziwniejszych budynków świata. Pierwsze miejsce na liście zajął nasz oryginalny, niezwykły, pełen magii, o bajkowej architekturze Krzywy Domek w Sopocie, inspirowany rysunkami Jana Szancera.

Krzywy Domek wygrał z takimi budowlami z całego świata, jak The Torre Galatea Figueres w Hiszpanii, biblioteka publiczna w Kansas City w Stanach Zjednoczonych czy słynne muzeum Guggenheim w Bilbao.

Ścianasławnychpodpisów

Krzywy Domek w niecodzienny sposób honoruje swych gości. Tradycją tego tajemniczego miejsca, jest złożenie przez osoby biorące udział w wydarzeniach kulturalnych, podpisu na ścianie Krzywego Domku, nazywanej „Ścianą Sławy”, która jest polską odpowiedzią na amerykańską Promenadę Gwiazd . Ten jeden z wielu urzeczywistnionych przez twórców Krzywego Domku niezwykłych pomysłów, sprawił, że w roku 2009 budynek zyskał nominację do konkursu na 7 cudów Trójmiasta, a wśród internautów zdobył ogromną sympatię i rzesze fanów.

Biznes

Wchodząc do Krzywego Domku, wchodzimy do świata wielu możliwości i innowacyjnych rozwiązań, które wspierają działania ludzi biznesu oraz tych wszystkich, który tego sukcesu pragną. Współczesny świat nie może bowiem obejść się bez spotkań, telekonferencji, multimedialnych prezentacji, a w szczególności bez dostępu do Internetu. Wszystkie te niezbędne wymogi nowoczesności Krzywy Domek spełnia z ogromną starannością.

Posiadanie jednej z najbardziej dopracowanych w Polsce ofert biznesowych, sprawia, że w Krzywym Domku z chęcią otwierały i otwierają swoje biura największe polskie i światowe spółki, działające na różnych segmentach rynku – od finansowego, zdrowia, po rynek mediów.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Sopot, Pomorskie
Haffnera 6, 81-717 Sopot
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu