Hotel Sedan**

Morze
Cena: 250,00PLN
Kontakt ul. Pułaskiego 18-20
81-762 Sopot
tel.: +48 58 555 09 80

Opis

Butikowy obiekt z długoletnią historią...

Hotel lokalizowany jest 70 m od ulicy Bohaterów Monte Cassino. Idealne miejsce dla Gości poszukujących wypoczynku, rozrywki, a także chcących korzystać z atrakcji kulturalnych. Hotel dysponuje 22 pokojami, z możliwością ugoszczenia do 47 osób. Na jego terenie znajduje się Restauracja Koncept, serwująca dania kuchni europejskiej.

Udogodnienia

room service
usługa prania
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie
plaża blisko obiektu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PLAżA_BLISKO_OBIEKTU
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
SpecjalizacjaObiekt butikowyObiekt miejski
Opłata za zwierzę w pokojuZwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew dla zaliczek, karta płatnicza, karta kredytowa
Możliwe formy rezerwacjiosobiście, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, online
Bezkosztowa anulacjaW przypadku prawidłowo dokonanej rezygnacji Usługodawca niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od dnia dokonania rezygnacji dokona zwrotu dokonanej przez Gościa zapłaty po potrąceniu opłaty rezerwacyjnej jeżeli tak stanowiły warunki oferty na podstawie, której rezerwacja została dokonana.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Restauracja 1Restauracja Koncept
Opłata parkingowaParking prywatny jest dostępny na miejscu. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Łączna ilość pokoi22
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy - komfortowe wnętrze z wygodnym, pojedynczym łóżkiem oraz łazienką z prysznicem. Kameralna przestrzeń, w której każdy z Gości znajdzie m.in. biurko do pracy, zestaw do przygotowania kawy i herbaty, a także żelazko oraz suszarkę do włosów.
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy LUX - przestronne wnętrze z dużym łóżkiem o szerokości 160 cm i łazienką wyposażoną w prysznic lub wannę z prysznicem. Pokoje LUX posiadają dodatkową przestrzeń wypoczynkową z komfortową sofą, co jest dużym atutem w przypadku pobytu z rodziną lub podczas dłuższego odpoczynku.
Pokój kategoria 3Pokój dwuosobowy TWIN - klimatyczne wnętrze z dwoma pojedynczymi łóżkami o szerokości 90 cm każde. Ciepłe kolory, stylowe meble, a także funkcjonalne wyposażenie sprawią, że pobyt będzie udany zarówno dla Gości przyjeżdżających w celach służbowych, jak i turystycznych.
Pokój kategoria 4Pokój dwuosobowy DOUBLE - komfortowe wnętrze z dużym łóżkiem o szerokości 150 cm oraz łazienką z prysznicem. Ciepła, stonowana kolorystyka, pokoje wzbogacone o skośny sufit czy znajdujące się na tradycyjnej sopockiej werandzie, a także niepowtarzalna kolekcja drewnianych mebli, tworzą miejsce doskonałe do pracy i wypoczynku.
Pokoje cena od250 PLN
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka pojedyncze lub podwójne, dostęp do darmowego WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD, telefon, podgrzewany wieszak na ręczniki, żelazko oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (wanna lub prysznic, suszarka do włosów). Niektóre pokoje wyposażone są dodatkowo w klimatyzację.
Powierzchnia pokoi (m2)10-20m2
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, jogging, wycieczki rowerowe, nordic walking, sporty wodne
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieindywidualne zameldowanie i wymeldowanie, płatny room-service, przyjmowanie rezerwacji na usługi fitness, zamawianie usługi transportowej, budzenie o określonej godzinie, udzielanie informacji związanych z pobytem i podróżą, wypożyczalnia rowerów (dodatkowo płatna),
Oferta biznesowaHotel dysponuje kameralnym pokojem spotkań, który pozwala na komfortowe przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych, prezentacji oraz minikonferencji. Dogodna lokalizacja w centrum Sopotu będzie atutem każdego spotkania i wywrze pozytywne wrażenie na wszystkich uczestnikach. O podniebienia każdego z nich zadba Szef Kuchni zlokalizowanej w obiekcie Restauracji Koncept, który przygotuje słodką przerwę kawową lub pożywny lunch. Nad prawidłowym przebiegiem spotkania będzie czuwał profesjonalny personel Hotelu. Dodatkowo oferujemy fachową pomoc przy organizacji spotkania, opiekę koordynatora ds. konferencji, indywidualnie dobrane menu na przerwę kawową, lunch lub kolację. Sala wyposażona jest w klimatyzację, ekran, DVD, flipchart z markerem, rzutnik, TV LCD oraz Wi-Fi.
Oferta organizacji imprez i eventówJaki jest przepis na zorganizowanie uroczystości, która okaże się sukcesem? Urokliwe otoczenie, klimatyczne wnętrza, perfekcyjna kuchnia oraz profesjonalny personel, który zadba o komfort Gości. Tego wszystkiego spodziewać się mogą ci, który powierzą organizacje wesela, komunii, chrzcin zespołowi Hotelu Sedan.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Sopot, Pomorskie
ul. Pułaskiego 18-20, 81-762 Sopot
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu