IRS Royal Apartments - apartament D-LUX SUITE

Morze
Cena: 208,00PLN
Kontakt ul. Sikorskiego 2/7
81-827 Sopot
kom. 500 207 349

Opis

Apartament D-LUX SUITE położony na ostatniej kondygnacji stuletniej kamienicy w Górnym Sopocie, uważanym za najbardziej prestiżową dzielnicę miasta.

Budynek, objęty ochroną konserwatora zabytków, przeszedł kompletną rewitalizację. Atrakcyjność apartamentu podnosi bliskość sopockich atrakcji: w ciągu niespełna 5 minut można znaleźć się w sercu kurortu, którym jest słynny „Monciak”, a zaledwie dwa razy tyle zajmuje spacer do Opery Leśnej, czy też na Łysa Górę, która w okresie zimowym przemienia się w centrum sportów zimowych, ze sztucznie naśnieżanym stokiem narciarskim i nowoczesnym wyciągiem orczykowym.

Tylko kilkaset metrów dzieli budynek od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z przepięknymi trasami do joggingu i długich spacerów z psem.

Apartament to 127 m² powierzchni całkowitej („po podłodze”) powstałej z adaptacji poddasza, na planie otwartym. Pierwszy poziom tworzy przestronny salon z aneksem kuchennym i jadalnią (w najwyższym miejscu ponad 5 m wysokości do kalenicy!) oraz łazienką, na drugim poziomie znajduje się dwie sypialnie. Apartament doświetla aż 18 okien (ekspozycja na wszystkie strony świata). Styl apartamentu oddaje eklektyczny charakter Sopotu. Pierwszy poziom to wysmakowana mieszanka styli od nowoczesnego, przez orientalny do rustykalnego. Sypialnie na drugim poziomie charakteryzuje minimalizm. Łazienka w szarościach i bielach to akcent nowoczesnej surowości.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Sopot, Pomorskie
ul. Sikorskiego 2/7, 81-827 Sopot
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu