Stajnia Hodowlana NAD STAWAMI

Miasto
Kontakt Dębówiec 22
62-200 Gniezno

kom.: 500 214 351
e-mail: myszafran@op.pl

Opis

Nasza stajnia leży nieopodal Gniezna, w lasach zwanych Lasami Królewskimi.

Od wielu lat zajmujemy się hodowlą koni, zwłaszcza koników polskich, kuców (sekcje C i D) oraz małych koni.

Głównym naszym celem jest wychowanie koni przyjaznych, chętnych do współpracy, o dobrych cechach wierzchowych, przydatnych zarówno do rekreacji jak i sportu.

W naszej ofercie czeka na Państwa:

  • Hodowla koni – w naszej hodowli znajdą Państwo koniki polskie, kuce oraz konie małe, a także stanówkę ogierem rasy kuc walijski.
  • Pensjonat dla koni – zapewniamy całodobową fachową opiekę, boksy ścielone słomą, wybiegi, indywidualnie dopasowane żywienie, całodobowy pobyt koni na wybiegu w sezonie pastwiskowym, możliwość postoju konia jedynie na czas wakacji/urlopu, a także opiekę weterynarzy oraz opiekę kowala.
  • Organizacja rajdów i wyjazdów w teren – organizujemy kameralne wyjazdy w teren, trwające do kilku godzin (cena 40 zł/h), a także przygotowujemy rajdy 1-3 dniowe (cena za konia od 100 zł za dobę + koszty noclegów i wyżywienia).
  • Hipoterapia (cena 40 zl/h)
  • Zajęcia z końmi dla dzieci od 2 roku życia-organizujemy indywidualną jazdę, oswajanie z koniem, zabawy i ćwiczenia na wierzchowcu, spacery do lasu, jazdę z pełną asekuracją oraz wspólne zajęcia z rodzicami (cena 40 zl/30 minut).
  • Organizowanie profesjonalnych sesji zdjęciowych –  współpracujemy z fotografem, udostępniamy plener, konie lub inne zwierzęta, a także przygotowujemy konie do zdjęć.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Gniezno, Wielkopolskie
Dębówiec 22, 62-200 Gniezno
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu