Stadnina Koni Huculskich

Miasto
Kontakt Serednie Małe 1
38-709 Polana

kom.: 505 092 774
kom.: 665 466 129
e-mail: serednie@poczta.onet.pl

Opis

Coraz częściej jesteśmy zmęczeni miastem- jego zgiełkiem, hałasem, ruchem.

Żyjemy w ciągłym pędzie dlatego coraz chętniej wypoczywamy w spokoju na łonie natury z dala od cywilizacji.

Właśnie w takim miejscu znajduje się Stadnina koni huculskich Serednie. W Bieszczadach w dolinie u stóp najdzikszego ich pasma czyli Otrytu. Nasza góra i dolina to obszar niemal 50 ha. Na terenie mamy również przyjemnie szemrzący strumyk. Kiedyś była tu wieś dziś jest to najmniejsza wioska w Polsce- najmniejsza bo mieszka tu tylko jedna rodzina.

My i nasza zwierzęta- przede wszystkim konie no i koty. Od dwudziestu paru lat zajmujemy się hodowlą koni huculskich oraz organizacją obozów jeździeckich, przyjmujemy grupy a także rodziny i osoby indywidualne. Noclegi z wyżywieniem, nauka jazdy konnej, jazda na ujeżdżalni i w terenie oraz oferta „Huculski świat” dla grup zorganizowanych. Jeździmy na oklep bez siodeł co jest bezpieczniejsze i daje lepszy kontakt z koniem.

Poza jazdami konie zawsze można poprzytulać , pobyć z nimi- są bardzo przyjazne, ciekawskie, garną się do człowieka. Nie ma tu czyszczenia koni, sprzątania stajni- nasze hucułki żyją w systemie tabunowym bez stajennym, nigdzie ich nie zamykamy mają swoją przestrzeń.

U nas możesz mieć problem z zasięgiem, możesz też nie mieć internetu lub będzie on bardzo słaby ale budzi cię rżenie koni oraz śpiew ptaków, wieczory spędzasz przy ognisku pod rozgwieżdżonym niebem, wodę możesz pić z kranu, zaparzyć rosnącej wszędzie mięty, zjeść jabłko starej odmiany jak malinówka czy szara reneta-nie będzie wielkie jak ze sklepu ale na pewno zdrowe bo nie pryskane.

Jak będziesz miał szczęście zwłaszcza poza sezonem możesz zobaczyć niedźwiedzia, wilka czy żubry które zimą podjadają siano naszym koniom!

Miejsce jest naprawdę malownicze, nagrywano już u nas kilka programów, teledysk oraz odbyło się kilka sesji ślubnych.

Ponoć w Bieszczady jedzie się tylko raz a potem już wraca. Nasi stali goście są tego doskonałym przykładem.

Zapraszamy serdecznie do naszego miejsca na ziemi www.serednie.eu facebook- Stadnina koni huculskich Serednie tel. +48 665 466 129 , +48 505 092 774 email: serednie@poczta.onet.pl

Do zobaczenia!

Karolina Smoleńska i Witold Smoleńscy Stadnina koni huculskich Serednie Serdenie Małe 1 37-709 Polana

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Ustrzyki Dolne, Podkarpackie
Serednie Małe 1, 38-709 Polana
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu