Łódzki parki trampolin SALTOS - Wydawnicza

Miasto
Kontakt ul. Wydawnicza 5
92-333 Łódź
+48 789 186 992

Opis

Łódzkie parki trampolin SALTOS to dwie wielkie hale wypełnione trampolinami. To sportowe place zabaw dla dzieci i dla dorosłych, czynne przez cały rok.

W SALTOSach znajdziecie trampoliny: klasyczne, sześciokątne z przeszkodami do przeskakiwania, batuty sportowe, baseny z gąbkami do ćwiczenia ewolucji, tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, długie trampoliny gimnastyczne, boiska do grania w zbijaka i trampoliny z koszami – do ćwiczenia wsadów. A dla nieskaczących: leżaki z widokiem na park, pyszna kawa i lody dla ochłody latem! Raj po prostu. A nawet dwa raje – na Widzewie przy CH Tulipan oraz w pobliżu Manufaktury.

Prowadzimy lekcje wychowania fizycznego - i nikt do tej pory nie przyniósł zwolnienia :) Organizujemy imprezy urodzinowe, z których goście nie chcą wychodzić. Mamy treningi akrobatyki (AKROBATOS), zajęcia PARKOUR oraz treningi fitness na trampolinach (SPAL TO). Dla tych, którzy nie chcą trenować w grupie - mamy PRYWATY, czyli treningi indywidualne. Dla dorosłych skoczków jesteśmy miejscem integracji firm oraz przystankiem na szalonej trasie wieczoru kawalerskiego i panieńskiego.

W SALTOSach można się dać upust energii, pobawić i potrenować. Można spędzić czas z rodziną i grupą znajomych bądź z firmowym zespołem!

Godziny otwarcia:

nd - czw 10:00 - 21:00

pt - sb 10:00 - 22:00

Cennik Wydawnicza

https://www.saltos.pl/wydawnicza/cennik

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Łódź, Łódzkie
ul. Wydawnicza 5 , 92-333
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu