Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego

Miasto
Kontakt ul. Piłsudskiego 10/14
90-051 Łódź
tel. 42 681 22 22
kom. +48 512 201 090

Opis

Boutique Hotel’s Piłsudskiego jest ultranowoczesnym obiektem położonym w najatrakcyjniejszym punkcie miasta, zaledwie minutę od słynnej ulicy Piotrkowskiej.

Obiekt Boutique Hotel's III położony jest w samym centrum Łodzi, nieopodal wielofunkcyjnego kompleksu OFF Piotrkowska i w pobliżu popularnej hali sportowo-widowiskowej Atlas Arena. Obiekt oferuje bezpłatne WiFi i monitorowany parking podziemny. Monitoringiem objęty jest również cały budynek hotelu. 

Wszystkie pokoje w obiekcie Boutique Hotel's III są elegancko urządzone i wyposażone w 32-calowy telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem.

W hotelu oferowane jest śniadanie w formie bufetu. Na miejscu dostępne są też automaty z napojami. Goście mogą częstować się bezpłatną kawą z ekspresu.

Obiekt Boutique Hotel's III usytuowany jest naprzeciwko kina i 1 km od parku im. Józefa Piłsudskiego. Odległość od stacji kolejowej Łódź Kaliska wynosi 2,1 km. Dojazd z obiektu na lotnisko w Łodzi zajmuje około 15 minut. Za dodatkową opłatą oferowany jest transfer lotniskowy. 

 

Śródmieście to świetny wybór dla osób, które interesują się życiem nocnym, atmosferą miejsca i jedzeniem.

 

Udogodnienia

parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
winda
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
sale konferencyjne
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
SpecjalizacjaBed & BreakfastObiekt miejskiHotel biznesowyObiekt konferencyjny / szkoleniowy
Godziny śniadań7:00-10:00
Rodzaj śniadańbufet
Opłata za zwierzę w pokoju40,00
Akceptowane formy płatnościkarta/gotówka/przelew/przedpłata
Doplata za dzieciWszystkie dzieci do lat 12 – pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach. 1 dziecko do lat 2 – pobyt bezpłatny, na łóżeczku niemowlęcym. 1 dodatkowe/-y starsze dziecko lub dorosły – opłata w wysokości 40 PLN za dobę, na dodatkowym łóżku.
Klimat miejscabiznesowy
Języki jakimi posługuje się personelpolski/ angielski
Dla niepełnosprawnychwinda
Opłata parkingowa35 zł/doba
Łączna ilość pokoi62
Łączna ilość apartamentów1 x apartament
Pokój kategoria 114 x pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 238 x pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 31 x pokój trzyosobowy
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje w obiekcie Boutique Hotel's III są elegancko urządzone i wyposażone w 32-calowy telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem.
Powierzchnia pokoi (m2)12m kw- 18 m kw
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieAutomat z napojami ciepłymi, kawa z ekspresu
Oferta biznesowaW Boutique Hotel’s Piłsudskiego do dyspozycji firm i organizatorów spotkań i innych wydarzeń oddano 5 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, doskonałe zaplecze gastronomiczne i profesjonalny personel, który czuwa nad kompleksową oprawą spotkań i ich prawidłowym przebiegiem. Można tu zorganizować konferencję dla maksymalnie 150 osób, a także kameralne spotkania dla mniejszych grup. Boutique Hotel’s na ul. Piłsudskiego dysponuje centrum konferencyjnym oferującym sale konferencyjne: Sala TARGOWA – do 20 osób w ustawieniu teatralnym Sala TKACKA – do 36 osób w ustawieniu teatralnym Sala HERMES – do 80 osób w ustawieniu teatralnym Sala FILMOWA – do 50 osób w ustawieniu teatralnym Sala TRAMWAJOWA – do 150 osób w ustawieniu teatralnym

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Łódź, Łódzkie
al. Piłsudskiego 10/14, 90-051 Łódź
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu