Boutique Hotel's Łódź Rewolucji

Miasto
Kontakt ul. Rewolucji 1905 roku 8
90-273 Łódź
tel. 42 630 63 15
kom. 512 20 10 80

Opis

Boutique Hotel’s znajduje się w samym sercu Łodzi, bardzo blisko kultowej ulicy Piotrkowskiej, niepowtarzalnego centrum Manufaktura i ważnych instytucji.

Obiekt Boutique Hotel's II usytuowany jest w centrum Łodzi i oferuje prosto, a zarazem elegancko urządzone pokoje z bezpłatnym WiFi i telewizorem z płaskim ekranem. Na miejscu znajduje się także całodobowa recepcja oraz monitorowany prywatny parking.

Wszystkie pokoje w obiekcie Boutique urządzone są w odcieniach brązu i beżu, a ich ściany zdobią pluszowe elementy dekoracyjne. Każdy pokój oferuje również nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.

Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. Budynek jest strzeżony i monitorowany przez całą dobę. Lokalizacja obiektu Boutique umożliwia łatwy dojazd do głównych ulic i centrum miasta.

Obiekt położony jest zaledwie 100 metrów od popularnej ulicy Piotrkowskiej oraz 600 metrów od malowniczego Parku Staromiejskiego. 

 

Śródmieście to świetny wybór dla osób, które interesują się życiem nocnym, atmosferą miejsca i jedzeniem.

Udogodnienia

parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
winda
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
sale konferencyjne
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
SpecjalizacjaBed & BreakfastObiekt miejskiMiejsce rodzinneHotel biznesowyObiekt konferencyjny / szkoleniowy
Godziny śniadań7:00-10:00
Rodzaj śniadańbufet
Opłata za zwierzę w pokoju40,00
Akceptowane formy płatnościkarta/gotówka/przelew/przedpłata
Języki jakimi posługuje się personelpolski/angielski
Łączna ilość pokoi65
Pokój kategoria 128 x pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 235 x pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 31 x pokój trzyosobowy
Pokój kategoria 41 x pokój czteroosobowy
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje w obiekcie Boutique urządzone są w odcieniach brązu i beżu, a ich ściany zdobią pluszowe elementy dekoracyjne. Każdy pokój oferuje również nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.
Powierzchnia pokoi (m2)10m kw - 18m kw
Oferta biznesowaW hotelu dostępna jest sala konferencyjna mogąca pomieścić, w zależności od ustawienia, od 30 do 50 osób oraz mniejsza, komfortowo wyposażona sala, odpowiednia do organizacji kameralnych spotkań biznesowych czy rekrutacyjnych. Profesjonalny personel pomoże w kompleksowej organizacji wydarzeń i będzie sprawować pieczę nad ich niezakłóconym przebiegiem, tak by każde odbywające się tu spotkanie zakończyło się sukcesem oraz było źródłem dumy i zadowolenia dla jego organizatorów i uczestników. W Boutique Hotel’s Rewolucji znajdują się dwie sale: Sala A to sala PÓŁNOCNA. Zależnie od układu, może zmieścić od 30 do niemal 50 osób. Sala B to sala POŁUDNIOWA. Jest niedużą komfortowo wyposażoną salą idealną do organizacji rekrutacji pracowników lub spotkań biznesowych.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Łódź, Łódzkie
ul. Rewolucji 1905 roku 8 90-273 Łódź, 90-273 Łódź
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu