JumpWorld Wrocław

Miasto
Kontakt ul. Otmuchowska 15
50-505 Wrocław

tel.: 518 161 110
e-mail: info_wroclaw@jumpworld.pl

Opis

Jump World Park Trampolin posiada wiele lokalizacji. Jedną z nich jest Wrocław.

W naszym parku trampolin znajdą Państwo wiele różnych i ciekawych atrakcji, a wśród nich:

Arenę główną – to największa przestrzeń szaleństwa, w której proste akrobacje czy też zwykłe unoszenie się w powietrzy są na porządku dziennym. Tutaj nic nie ograniczy Twojej swobody oraz wyobraźni. Możesz szaleńczo odbijać się nawet od ścian, które także są trampolinami.

Strefę basketu – jeśli wydajcie Ci się, że gwiazdy NBA potrafią robić wsady, to wpadnij na naszą stref koszykówki i udowodnij, że można to zrobić znacznie lepiej. Nasze wyjątkowe kosze czekają na efektowane wsady oraz rywalizację, której nie powstydziłby się nawet Michael Jordan.

Basen z gąbkami – niezależnie od tego czy kręcisz salta, czy oddajesz się beztroskiej radości ze skoków – w basenie z gąbkami zawsze czeka na Ciebie miękkie lądowanie. Ogromna przestrzeń zapewnia bezpieczeństwo oraz wyjątkowe wrażenia podczas nurkowania pośród miękkich gąbek.

Strefę akrobatyczną – to tutaj swoje miejsce znajdą najbardziej zaawansowane triki oraz popisy. Duża przestrzeń pozwoli Ci w spokoju wykonywać nawet całe sekwencje akrobacji bez obawy o bezpieczeństwo i komfort pozostałych uczestników.

Strefę siatkówki – ścięcia, bloki i wybicia nigdy nie były tak proste i efektowne. Graj, rywalizuj, używaj trampolin i ścian, aby rozegrać wyjątkowy mecz. Grają u nas znane drużyny z Twojego miasta. Zbierz ekipę, zagraj i Ty.

Strefę dodgeball – popularny „zbijak” zyskuje nowe, szalone oblicze. Rzuty z wyskoku, szaleńcze odbicia od ścian, które tutaj są trampolinami, uniki po odbiciu od trampoliny to mnóstwo frajdy, której nie można przegapić.

JumpLinę – jeśli skoki do basenu z gąbkami opanowałeś do perfekcji, wskocz na wyższy level i poznają naszą atrakcję – JumpLinę. Spróbuj zawstydzić samego TARZANA i poczuj wiatr we włosach już dziś. A może wespniesz się na samą górę niczym KOMANDOS?

Gladiatorów – zabawa daje ogromną ilość emocji, dużo radości i uśmiechu na twarzy uczestników. Walka polega na zrzuceniu przeciwnika do basenu z gąbkami za pomocą piankowej rury. Niech wygra lepszy.

Jump World Wrocław oferuje:

Jumpfitness – to tutaj poziom Twoich endorfin będzie szybował wyżej niż Ty sam, a waga spadnie w dół. Samo odbicie od trampoliny zaangażuje Twój brzuch, nogi oraz pośladki. W połączeniu z innymi ćwiczeniami oprócz wzmocnienia wszystkich partii mięśniowych poprawisz swoją wytrzymałość. Podczas godzinnego treningu możesz spalić do 1000 kalorii. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów w wyskakanej atmosferze. Program zajęć dostosowany jest do poziomu sprawności oraz wieku.

Wycieczki szkolne & W-F – Jump World zmienia oblicze klasowych wydarzeń. Wycieczki klasowe w JumpWorld lub zorganizowane lekcje WF-u to doskonała alternatywa dla zwykłych zajęć lub dobrze znanych atrakcji. Dzięki doskonałej i bezpiecznej infrastrukturze, doświadczonej kadrze animatorów oraz wyjątkowym wrażeniom Twoi podopieczni nie zapomną wizyty w JumpWorld. Tutaj stwierdzenie „przyjemne i pożyteczne” pasuje idealnie: doskonała zabawa i rozwój fizyczny w formie, która zachęci do wejścia na trampoliny nawet miłośników zwolnień z WF-u.

JumpSchool - JumpSchool to specjalnie opracowany program zajęć, który łączy w sobie trening ogólnorozwojowy, akrobatykę sportową na trampolinie oraz elementy parkour. Celem JumpSchool jest zarówno poprawa sprawności fizycznej, wzbogacenie swoich umiejętności o różnego rodzaju elementy akrobatyczne, takie jak najprostsze salta(flipy), czy nieco trudniejsze śruby (twisty) i wiele innych! Najważniejszym elementem treningów JumpSchool jest poprawa kondycji i samopoczucia każdego uczestnika. Zajęcia prowadzone są przez cały rok pod okiem doświadczonych osób a dzięki systematyczności można poszerzać swoje umiejętności bez przerwy!

Wyskakane urodziny - Przenieś się w świat dobrej zabawy w JUMPWORLD. Czeka Cię moc atrakcji, dzięki którym ten wyjątkowy dzień będziesz długo i mile wspominał. Wskocz w swoje urodziny w niepowtarzalny sposób z JUMPWORLD! Nasi doświadczeni animatorzy zadbają, abyś ani przez sekundę się nie nudził!

Akrobatyka powietrzna na szarfach - Chcesz aby Twoje dziecko znalazło się w miejscu, w którym wyobraźnia i kreatywność nie podlegają ograniczeniom? Nie ma znaczenia, czy ma doświadczenie akrobatyczno-taneczne. Wystarczy, że czerpie radość z ruchu.

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek – sobota: 10:00 – 22:00
  • Niedziela: 10:00 – 20:00

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
Otmuchowska 15 , 50-505 Wrocław
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu