obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Centrum Hostel

Miasto
0.00 (0 votes)
Kontakt Ul. Św. Mikołaja 16/17
50-128 Wrocław
tel. +48 71 793 08 70

Opis

Centrum Hostel oferuje tanie noclegi przy Rynku Wrocławskim.

Hostel posiada w ofercie zarówno pokoje 1- i 2-osobowe , oraz większe pokoje i apartamenty w świetnej lokalizacji i rewelacyjnych cenach.
Recepcja czynna jest całą dobę.

Wyposażenie:
Internet bezprzewodowy
Łazienka
Lodówka
Czajnik bezprzewodowy
Ręczniki
Zegar

Udogodnienia

wi-fi

Informacje dodatkowe

Udogodnienia wi-fi
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi24
Pokoje cena od40 PLN

Opinie

Dodaj opinię logując się przy pomocy jednego z popularnych mediów społecznościowych, wykorzystując aplikację DISQUS lub dodaj opinię bez logowania - kliknij w polę "nazwa" a następnie zaznacz pole "wolę pisać jako gość"

Dodając opinię akceptujesz regulamin portalu. VisitON, którego właścicielem jest IM-LOGIC Michał Frątczak z siedzibą w Bartoszycach (11-200) przy ul. Sadowa 6 NIP: 6516159559, nie wykorzysta Twojego adresu mailowego oraz żadnych danych zawartych w komentarzu do celów innych niż przedstawienie opinii na temat danego obiektu/atrakcji/pakietu. Jeżeli chcesz cofnąć swoją opinię na jego temat - skontaktuj się z nami.
Dodając opinię oświadczasz, że opinia prezentuje Twoje poglądy i jest oparta o Twoje osbiste doświadczenia z danym obiektem/miejscem/pakietem. Oświadczasz również, że nie jesteś w żaden sposób (osobiście czy służbowo) powiązany z w/w. Właściciel VisitON nie ponosi odpowiedzialności za dodawaną opinię a wszelka odpowiedzialność spoczywa na osobie dodającej opinię. Opinie nie spełniające zasad zawartych w regulaminie będą usuwane.

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
Ul. Św. Mikołaja 16/17, 50-128

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu