obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Bałtycki Park Miniatur

Miasto
Kontakt ul. Nowomyśliwska 98
72-500 Międzyzdroje

kom.: 609 038 580
e-mail: kontakt@baltyckiparkminiatur.pl

Opis

Jeśli zastanawiasz się co warto zwiedzić w Międzyzdrojach, zapraszamy Cię do odbycia niezwykłej podróży w 45 minut dookoła Bałtyku.

Podczas wizyty w Bałtyckim Parku Miniatur, spacerując wzdłuż miniaturowego wybrzeża Bałtyku, przemieszysz granice wszystkich państw leżących nad Bałtykiem. Jednak, aby Twoja podróż była jeszcze bardziej atrakcyjna przygotowaliśmy modele najciekawszych zabytków i latarni morskich w skali 1:25 pochodzących z Polski, Niemiec, Danii, Szwecji, Finlandii, Rosji, Litwy, Łotwy i Estonii, o historii których opowie Ci kadra naszych przewodników. Zadbaliśmy o zachowanie wszystkich detali, zlecając przygotowanie miniatur najlepszym pracowniom modelarskim. A na deser przygotowaliśmy maietę miniaturowych kolejek, które na powierzchni 200 m2 nie pozwolą oderwać od siebie wzroku Małych i Dużych.

Wybrana tematyka, umieszczenie modeli zgodnie z rzeczywistym miejscem ich lokalizacji oraz miniatura Morza Bałtyckiego czyni Bałtycki Park Miniatur jedynym i wielokulturowym. Nikt inny wcześniej nie podjął się takiego zadania, a kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych Gości w pierwszym (2015) roku działalności jest dla nas wystarczającym uznaniem i motywacją do dalszej rozbudowy parku.

Wyrażamy nadzieję, że Bałtycki Park Miniatur rozbudzi Twoje zainteresowania historyczno – geograficzne, zarazi Cię pasją do podróży i odwiedzenia poznanych tu miejsc w rzeczywistości. To dopiero początek Bałtyckiego Parku Miniatur, który nadal będzie rozbudowywany tak, aby stać się najpiękniejszym parkiem miniatur w Polsce. Już teraz eksperci zaliczają Bałtycki Park Miniatur do grona najlepszych atrakcji turystycznych Pomorza Zachodniego. 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie
Nowomyśliwska 98 , 72-500 Międzyzdroje
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu