OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY W MIĘDZYZDROJACH

Morze
Cena: 134,00PLN
Kontakt ul. Krótka 1, 72-500 Międzyzdroje
504 315 723
91 328 02 81 – recepcja i rezerwacja indywidualne

Opis

Ośrodek szkoleniowy połozony zaledwie 200m od morza. Świetne miejsce na wyjazd rodzinny lub organizację szkolenia dla swojej firmy

W okresie od czerwica do września w Międzyzdrojach i w okolicy organizowanych jest wiele wydarzeń artystycznych, m.in. Festiwal Gwiazd, Festiwal Pieśni Chóralnej, Festiwal Organowy, Festiwal Artystyczny Młodzieży Akademickiej oraz imprez sportowo - turystycznych: bieg olimpijczyka, zawody siatkówki plażowej, zjazd Wikingów itp.

Do dyspozycji gości oddajemy 200 pokoi 1, 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami oraz 12 ekskluzywnych apartamentów w budynkach Biała Mewa i Meduza.

Ponadto, nasz Ośrodek oferuje noclegi w komfortowych pokojach w domkach campingowych.

Zapraszamy do korzystania z dwutygodniowego lub tygodniowego wypoczynku w Ośrodku Wypoczynkowo -Szkoleniowym w Międzyzdrojach. W ciągu roku obowiązują specjalne promocje podczas wiosennego ,letniego oraz jesiennego wypoczynku. Dodatkowo można uzyskać rabaty za pobyty tygodniowe i dwutygodniowe .

14-dniowe pobyty rezerwować należy od każdego 15 lub ostatniego dnia miesiąca. Doba zaczyna się od godziny 16:00. Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją, a kończy śniadaniem. Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 16:00 , wykwaterowanie do godz. 12:00. Przy pobycie 14 -dniowym i więcej, oferujemy 10 % rabat. 

7-dniowy wypoczynek należy rezerwować każdego 7-go, 15-go, 22 oraz ostatniego dnia miesiąca. Doba rozpoczyna się od godziny 16:00 a kończy o godz 12:00.Pakiet rozpoczyna się obiadokolacja a kończy śniadaniem .Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 16:00 wykwaterowanie do godz. 12:00. Przy pobycie 7-13 dni oferujemy rabat 5 %.

ZA NIEWYKORZYSTANE POSIŁKI I NOCLEGI NIE PRZEWIDUJE SIĘ ZWROTU NALEŻNOŚCI I WYDANIA PROWIANTU.

UWAGI:

  • Do Ośrodka nie przyjmujemy Gości z psami
  • W pokojach obowiązuje zakaz palenia.

Udogodnienia

parking na terenie obiektu
nie akceptujemy zwierząt

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT
Nocleg
Biznes/Eventy
Podstawowe informacje
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi200
Łączna ilość apartamentów12
Pokój kategoria 1POKÓJ 1-osobowy
Pokój kategoria 2POKÓJ 3-osobowy (z balkonem)
Pokój kategoria 3POKÓJ 2-osobowy (z balkonem)
Pokój kategoria 4POKÓJ 4-osobowy (2 pokoje)
Apartament kategoria 1APARTAMENT 3-osobowy (sypialnia + pokój gościnny)
Oferta biznesowa3 eleganckie i wyposażone w sprzęt multimedialny SALE KONFERENCYJNE w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Międzyzdrojach, dają możliwość organizacji zarówno kameralnych spotkań, jak i większych imprez okolicznościowych. Sale przygotowane są na profesjonalną organizację konferencji, szkolenia, jubileuszu firmowego, wesela lub spotkania rodzinnego, dla grup od 20 do 100 osób.
Opłata parkingowaDla gości dostępny jest płatny parking( ilość miejsc ograniczona) w okresie lipiec-sierpień opłata za parking 10,00 zł , w pozostałych okresach 5,00 zł

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie
Krótka 1, 72-500 Międzyzdroje
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu