Rodzinny park rozrywki Łeba Park

Miasto
Kontakt ul. Kolonijna 24
84-360 Nowęcin

kom.: 600 145 300

Opis

Wybieracie się na urlop do Łeby? A może mieszkacie w okolicy? W takim razie przygotujcie się na fantastyczną wyprawę do początków istnienia Ziemi!

Wszystko za sprawą niezwykłego rodzinnego parku rozrywki Łeba Park znajdującego się w jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów kurortów nadmorskich. Tutaj spotkacie prawdziwe olbrzymy – dinozaury, które kiedyś stąpały po naszej planecie, odwiedzicie mrożące krew w żyłach miejsce zwane zamkiem strachu, które przyprawi Was o gęsią skórkę, a także traficie do wioski indiańskiej na Dzikim Zachodzie. Jeden dzień to zdecydowanie za krótko żeby przenieść się w czasie i poznać zarówno dinozaury, jak i kowbojów, dlatego na miejscu czeka na Was także hotel i restauracje, gdzie będziecie mogli odpocząć i nabrać sił przed dalszym zwiedzaniem i zabawą. Zobaczcie przegląd najważniejszych atrakcji Łeba Parku.

Dinozaury

To główna atrakcja rodzinnego parku rozrywki Łeba Park. I nic w tym dziwnego, nie codziennie ma się okazję oglądać dinozaury w ich naturalnych rozmiarach. Tutaj będziecie mogli sprawdzić, jak wyglądały największe drapieżniki chodzące po Ziemi miliardy lat temu, stanąć oko w oko z tymi olbrzymami, zapoznać się z budową ich ciała, cechami charakterystycznymi. Odwiedziny w Łeba Parku mogą zaszczepić w Was paleontologicznego bakcyla!

Zamek strachu

Chcecie poczuć dreszczyk emocji? Odwiedzić naprawdę upiorne miejsce pełne tajemniczych zakamarków i postaci? Jeżeli nie straszne Wam duchy i strachy, koniecznie odwiedźcie zamek znajdujący się na terenie Łeba Parku. Na osoby o naprawdę mocnych nerwach czeka specjalna trasa Extreme. Musicie to przeżyć na własnej skórze!

Wioska indiańska

Wspominaliśmy wcześniej, że w Łebie będziecie mieli niepowtarzalną okazję cofnąć się nie tylko o miliardy lat do początków istnienia Ziemi, ale odbędziecie także niezwykłą podróż na Dziki Zachód. Indianka i kowboj zabiorą Was do wioski indiańskiej, pokażą Wam tipi, jak również nauczą strzelać z łuku czy wiatrówki. Oczywiście to wszystko odbywać się będzie pod okiem rodziców lub opiekunów, którzy także będą mogli spróbować swoich sił w strzelaniu.

Ścieżka edukacyjna

Dzięki dinozaurom, wiosce indiańskiej oraz ścieżce edukacyjnej będziecie mogli odbyć fascynującą podróż w czasie. Tutaj w otoczeniu natury pośród lasu poznacie rodzaje drzew i jego roślinności, a także dowiecie się, jak powstało życie na ziemi. To będzie niezwykły spacer, który jednocześnie okaże się dla wielu niezapomnianą lekcją historii i biologii.

Wyprawa po piracki skarb

Jeżeli Wasze dzieci marzą o byciu piratem, żaden bal przebierańców w przedszkolu czy szkole nie obejdzie się bez pirackiego stroju, koniecznie zabierzcie je do Łeba Parku! Tutaj wszystkie pociechy będą mogły wybrać się na wyprawę po piracki skarb, wykazać się nie lada odwagą i wziąć udział w pirackiej bitwie na lądzie, w której wygraną będzie specjalny certyfikat przyjęcia do pirackiej hołoty. Dla każdego dziecka pragnącego być panem mórz będzie to spełnienie marzeń!

Warsztaty i animacje

W Łeba Parku na wszystkie maluchy czekają także dodatkowe atrakcje, w których mogą wziąć udział razem ze swoimi rówieśnikami i nauczyć się praktycznych umiejętności, takich, jak: lepienie w glinie, malowanie piaskiem, tworzenie indiańskich amuletów czy poszukiwanie złota. Zajęcia warsztatowe nie tylko są doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale również rozwijanie umiejętności manualnych dzieci, które samodzielnie będą mogły stworzyć własną pamiątkę z Łeba Parku.

Jeżeli dojdziecie do wniosku, że jeden dzień to zdecydowanie za mało żeby skorzystać ze wszystkich atrakcji i zajęć dostępnych w Łeba Parku, możecie skorzystać z możliwości noclegu na terenie tego parku rozrywki. W kameralnym Hotelu Nadmorskim będziecie mogli odpocząć całą rodziną i zregenerować się przed kolejnym dniem pełnym wrażeń, a tych z pewnością nie zabraknie w Łeba Parku! Jeżeli więc wybieracie się nad morze podczas wakacji, planujecie swój urlop na Pomorzu lub chcecie zapewnić swoim dzieciom fantastyczną rozrywkę w weekend – odwiedźcie rodzinny park rozrywki Łeba Park.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Nowęcin, Pomorskie
ul. Kolonijna 24 , 84-360 Nowęcin
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu