Hotel Royal***

Miasto
Cena: 195,00PLN
Kontakt ul. Św. Marcina 71
61-808 Poznań
tel. 61 85 82 300

Opis

Elegancki, butikowy Hotel Royal*** otwiera się na Gości odwiedzających Poznań.

Położenie w centrum stolicy Wielkopolski to bardzo dogodna lokalizacja – blisko Starego Rynku, dworca kolejowego Poznań Główny i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bogata oferta gastronomiczna, a także niezwykłe zabytki miasta są na wciągnięcie ręki dla naszych Gości. Ponadto w niewielkiej odległości znajdują się także strategiczne obiekty biznesowe.

Obiekt łączy w harmonijny sposób czar historii z nowoczesną aranżacją oraz wysokim standardem wyposażenia wnętrz, zaopatrzonych w szereg udogodnień. W poznańskim hotelu mieści się lobby bar, czynny dla Gości przez całą dobę. Ponadto w budynku mieszczą się dwie sale konferencyjne, posiadające nowoczesny sprzęt multimedialny i klimatyzację. Istnieje możliwość zamówienia cateringu w przerwie kawowej.

Hotel Royal w Poznaniu gwarantuje komfortowe noclegi w przytulnie urządzonych pokojach, kameralną atmosferę oraz atrakcyjne ceny. Obiekt zapewnia obsługę 24/7 lobby baru i recepcji. Dla Klienta organizujemy transport lotniskowy, proponujemy budzenie na życzenie, zapewniamy zawsze świeżą prasę, a także udzielamy informacji turystycznych.

Udogodnienia

usługa prania
prasowanie na życzenie
parking niedaleko obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
lobby bar
sejf na recepcji
nie akceptujemy zwierząt
dostępne żelazko i deska do prasowania
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
sale konferencyjne
bar
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
SpecjalizacjaObiekt miejskiHotel biznesowy
Godziny śniadańŚniadania w tygodniu serwowane są w godzinach 7:00 – 10:00 a w weekend 7:30 – 11:00. Na życzenie Gości podajemy śniadanie także do pokoju. Śniadanie dodatkowo płatne w kwocie 30 zł / osoba.
Rodzaj śniadańOferujemy śniadania w formie wykwintnego bufetu szwedzkiego, cechującego się różnorodnością dań. W jego skład wchodzą posiłki ciepłe i zimne, m.in. zakąski, sałatki, różnego rodzaju pieczywo, desery oraz napoje.
Opłata za zwierzę w pokojuHotel nie akceptuje zwierząt.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew dla zaliczek, karta płatnicza, karta kredytowa
Możliwe formy rezerwacjiosobiście, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, online
Bezkosztowa anulacjaW przypadku nie odwołania rezerwacji pokoju w terminie do godz. 18:00 w dniu przyjazdu lub w przypadku nie dotarcia Gościa w zaplanowanym terminie, hotel obciąży Gościa opłatą za pierwszą dobę hotelową z zastrzeżeniem, że jeśli pobyt miał mieć miejsce w terminach targowych, hotel będzie miał prawo obciążyć Gościa za całość zaplanowanego pobytu. W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w trakcie trwania doby, hotel nie zwraca opłaty za daną dobę hotelową.
Doplata za dzieciDzieci do 4 lat bezpłatnie, jeśli nocują w łóżku rodziców.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki
Restauracja 1Lobby Bar - zachęcamy do korzystania z drink-baru, gdzie zapewniamy szeroki wybór alkoholi z całego świata. Dodatkowo w naszej nastrojowej sali Goście mogą w spokoju skosztować niepowtarzalnego smaku i aromatu pysznej kawy z ekspresu ciśnieniowego oraz herbat z suszu pochodzącego z wysoko cenionych regionów upraw całego świata. Goście hotelowi otrzymują 10% rabatu na napoje zakupione w barze.
Restauracja 2Ogródek piwny - w okresie letnim zapraszamy do przytulnego ogródka usytuowanego w zaciszu hotelowego dziedzińca.
Restauracja 1 godziny otwarciaLobby bar otwarty jest 24/7.
Opłata parkingowaW ramach naszych usług zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe. Korzystać można z dwóch parkingów – położonego bezpośrednio przed hotelem (liczba miejsc ograniczona) oraz z miejsc na parkingu strzeżonym, oddalonym o 500 m od hotelu.
Łączna ilość pokoiHotel Royal posiada 65 miejsc noclegowych w 37 pokojach o różnym typie i standardzie.
Pokój kategoria 1Pokój ECONOMY
Pokój kategoria 2Pokój STANDARD
Pokój kategoria 3Pokój SUPERIOR
Pokój kategoria 4Pokój DeLUXE
Apartament kategoria 1Apartament DeLUXE
Pokoje cena od195 PLN
Apartamenty cena od350 PLN
Wyposażenie pokojuKomfortowo wyposażone pokoje z łazienką.
Wyposażenie apartamentuApartament od sąsiadujących pokoi wyróżnia przestronność i bogatsze wyposażenie.
Powierzchnia pokoi (m2)10-26m2
Powierzchnia apartamentów (m2)41m2
Aktywności zewnętrznejogging, pisze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic walking
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieindywidualne zameldowanie i wymeldowanie, ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie, bezpłatny dostęp do WiFi zapewniony na terenie całego hotelu, stanowisko komputerowe w głównym holu hotelu, odpłatny transfer z lotniska i na lotnisko Poznań-Ławica, rezerwacja biletów, Biuro Informacji Turystycznej na Recepcji, usługa budzenia, świeża praca w holu Hotelu, polerka do butów, możliwość zlecenia prania i prasowania (usługa dodatkowo płatna), możliwość wypożyczenia żelazka, przechowywanie pieniędzy oraz przedmiotów wartościowych w czasie pobytu gościa w hotelu
Oferta biznesowaHotel Royal w centrum Poznania jest dostosowany do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych. Posiada doskonale przystosowane do tego celu zaplecze, na które składają się dwie przestronne i klimatyzowane sale konferencyjne – Loft i Art Deco. Pozwalają one na organizację spotkań na łączną liczbę ponad 80 osób. W zależności od preferencji oraz indywidualnych potrzeb, istnieje możliwość zastosowania takiego układu stołów i krzeseł, by zapewnić komfort i wygodę uczestnikom. Pomieszczenia sprawdzą się także jako sale szkoleniowe dla niewielkich grup. Udostępniamy naszym Gościom niezbędny sprzęt w postaci ekranu, flipchartu, projektora, nagłośnienia. Oba pomieszczenia mają dostęp do WiFi oraz światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Ponadto wyposażone są w klimatyzację, zapewniającą optymalną temperaturę o każdej porze roku.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
ul. Św. Marcin 71, 61-808 Poznań
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu