Boutique Hotel's Sosnowiec

Miasto
Kontakt ul. Partyzantów 11
41-200 Sosnowiec
tel. 48 32 266 11 22
kom. 512 20 90 30

Opis

Boutique Hotel's Sosnowiec to obiekt o wysokim standardzie, położony w spokojnej okolicy w centrum miasta.

Obiekt Boutique Hotel's Sosnowiec oferuje nowocześnie urządzone pokoje z bezpłatnym WiFi oraz prywatny parking. Jest on położony około 1,5 km od centrum Sosnowca i dworca kolejowego.

Pokoje w obiekcie Boutique zostały elegancko urządzone w ciepłych kolorach. W każdym pokoju znajduje się telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz nowoczesna łazienka z prysznicem.

W obiekcie codziennie serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Przez całą dobę w recepcji dostępna jest bezpłatna herbata, gorąca czekolada i świeżo zmielona kawa. Goście mogą tam również skorzystać z komputera. Do dyspozycji Gości jest ponadto bezpłatny parking prywatny.

Obiekt Boutique Hotel's Sosnowiec jest oddalony o zaledwie 50 metrów od parku oraz o 2,5 km od centrum handlowego Plaza. 

Udogodnienia

parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
całodobowa recepcja
sale konferencyjne
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
SpecjalizacjaBed & BreakfastObiekt miejskiHotel biznesowyObiekt konferencyjny / szkoleniowy
Godziny śniadań7:00-10:00
Rodzaj śniadańbufet
Opłata za zwierzę w pokoju40,00
Akceptowane formy płatnościkarta/gotówka/przelew/przedpłata
Klimat miejscabiznesowy
Języki jakimi posługuje się personelpolski/ angielski/ niemiecki
Łączna ilość pokoi62
Pokój kategoria 125 x pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 237 x pokój dwuosobowy
Wyposażenie pokojuPokoje w obiekcie Boutique zostały elegancko urządzone w ciepłych kolorach. W każdym pokoju znajduje się telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz nowoczesna łazienka z prysznicem.
Co jest wliczone w cenie noclegu?WiFi, parking
Powierzchnia pokoi (m2)17 m kw - 20 m kw
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieautomat z gorącymi napojami, kawa z ekspresu
Oferta biznesowaBoutique Hotel's Sosnowiec jest miejscem idealnym na organizację konferencji i szkoleń dla grup liczących do 50 osób. Znajdują się tu także mniejsze sale świetnie nadające się na spotkania rekrutacyjne, a także kameralne spotkania biznesowe, idealne na posiedzenia zarządów czy negocjacje handlowe. Doświadczony i profesjonalny personel obiektu pomoże w przygotowaniu kompleksowej oprawy każdego wydarzenia i zadba, by przebiegło ono zgodnie z planem. Organizacja spotkań firmowych w tym miejscu to prestiż, doskonałe wspomnienia i większa szansa na pozytywne relacje biznesowe. Boutique Hotel’s w Sosnowcu dysponuje trzema salami konferencyjnymi: Sala A zależnie od ustawienia, może zmieścić od 30 do niemal 50 miejsc. Sala jest klimatyzowana Sala B jest niedużą komfortowo wyposażoną salą idealną do organizacji rekrutacji pracowników Sala C jest niedużą komfortowo wyposażoną salą idealną do organizacji spotkań biznesowych.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Sosnowiec, Śląskie
ul. Partyzantów 11, 41-200 Sosnowiec
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu