Hotel Boss

Miasto
Kontakt ul. Tatrzańska 11
93-115 Łódź
tel. +48 42 676 31 13

Opis

Zapraszamy do Hotelu Boss w Łodzi!

Hotel Boss usytuowany jest w pobliżu ulicy Rydza-Śmigłego, która łączy północną i południową część miasta. Obiekt znajduje się w odległości zaledwie 2 km od ulicy Piotrkowskiej, będącej główną ulicą handlową w Łodzi.

Hotel oferuje nowoczesne pokoje, które urządzone są w przytulnym, eleganckim stylu. Ich wyposażenie obejmuje lodówkę, wygodne łóżko, telewizor z płaskim ekranem oraz komfortową łazienkę. Każdy pokój w Hotelu Boss dysponuje miejscem do pracy z bezpłatnym dostępem do szybkiego łącza internetowego.

Restauracja Polskie Smaki powraca do najlepszych tradycji polskiej kuchni i domowej atmosfery. Wystrój nawiązuje do nastrojowych wnętrz kojarzonych z ciepłem rodzinnego ogniska. Codziennie rano w restauracji podawane jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, które obejmuje rozmaite rodzaje kawy, warzywa, słodkości oraz potrawy na zimno i na ciepło.

Goście hotelu mogą skorzystać z sali bilardowej, zrelaksować się w hotelowym lobby oraz wypożyczyć samochód w recepcji. Do dyspozycji klientów są dwa duże, monitorowane i ogrodzone parkingi.

Udogodnienia

room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
winda
wi-fi
restauracja w obiekcie
zwierzęta mile widziane
bilard
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Restauracja 1Polskie Smaki
Opłata parkingowaBezpłatny parking prywatny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja).
Łączna ilość pokoi85
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokój trzyosobowy
Wyposażenie pokojuPokoje wyposażony są w telewizor i lodówkę, bezprzewodowy dostęp do internetu.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieAutomat z napojami, transfer (dodatkowo płatny), wypożyczalnia samochodów, czyszczenie butów
Oferta biznesowaSala konferencyjna Hotelu Boss jest idealnym miejscem do organizacji: konferencji, spotkania biznesowego oraz przyjęcia. W dopasowanym do Państwa potrzeb układzie krzeseł sala konferencyjna może zmieścić do 30 osób.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Łódź, Łódzkie
ul. Tatrzańska 11, 93-115 Łódź
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu