Hotel Krynica****

Góry
Cena: 145,00PLN
Kontakt ul. Park Sportowy 3
33-380 Krynica-Zdrój
+48 18 473 71 00

Opis

Planujesz wypoczynek w cudownych okolicznościach przyrody? Kochasz góry i marzy Ci się rodzinny wypad?

Planujesz wypoczynek w cudownych okolicznościach przyrody? Kochasz góry i marzy Ci się rodzinny wypad do jednego z turystycznych miasteczek, takich jak Krynica-Zdrój? Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty, która obejmuje komfortowe, nowocześnie urządzone pokoje, doskonałe posiłki, przyjazną i profesjonalną obsługę odznaczającą się wieloletnim doświadczeniem oraz świetną lokalizację. Wybierając prowadzony przez nas hotel w górach mają Państwo pewność atrakcyjnych cen oraz najwyższego komfortu wypoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

 
Nowoczesny hotel rodzinny został zlokalizowany na zboczu Góry Krzyżowej w sercu uzdrowiska Krynica-Zdrój w Beskidzie Sądeckim. Tutejsza przyroda urzeka i przyciąga turystów z całej Polski oraz zagranicy.

Hotel Krynica posiada 147 pokoi oraz apartamentów, w których łącznie może wypoczywać ponad 300 osób. 
 
Malowniczy widok na panoramę miasta, wysoki standard oraz pełen profesjonalizm i liczne atrakcje na terenie hotelu to cechy, którymi wyróżnia się nasz obiekt. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby naszych Gości przygotowaliśmy ciekawą ofertę dotyczącą zarówno klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. 
 
Nasz hotel usytuowany został w pobliżu hali lodowiska, sankostrady, wyciągu narciarskiego oraz kortów tenisowych. Na uwagę zasługuje również bliskość Popradzkiego Parku Krajobrazowego, a także najwyższego szczytu Beskidu Sądeckiego - Jaworzyny Krynickiej.  
 
Gwarantujemy pełen profesjonalizm ze strony odpowiednio wykwalifikowanej, doświadczonej i chętnej do pomocy obsługi, która udzieli Państwu odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Zachęcamy do dokonywania rezerwacji. Mamy nadzieję, że nasz obiekt spełni Państwa oczekiwania i stanie się często odwiedzanym miejscem na Państwa turystycznej mapie Polski.

 

Udogodnienia

basen
sauna fińska
room service
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
TV kablowa
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
manicure
pedicure
winda
wi-fi
restauracja w obiekcie
lobby bar
night club
sejf w pokoju
nie akceptujemy zwierząt
jacuzzi
całodobowa recepcja
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
sale konferencyjne
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_MANICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_PEDICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_NIGHT_CLUB, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Podstawowe informacje
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu16:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Krynica Zdrój, Małopolskie
ul. Park Sportowy 3, 33-380
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu