Copernicus Toruń Hotel****

Miasto
Kontakt Bulwar Filadelfijski 11
87-100 Toruń
tel. 56 611 57 00
kom. 797 010 166

Opis

Copernicus Toruń Hotel - luksusowy hotel w Toruniu z basenem!

Copernicus Toruń Hotel to kompleks hotelowy, które słynie z bogatego zaplecza rekreacyjnego oraz wysokiego standardu noclegów. Do jego największych atrakcji zaliczają się basen z sauną i jacuzzi, siłownia, SPA, kręgielnia oraz klub nocny.

Copernicus Toruń Hotel wyróżnia doskonała lokalizacja. Toruń jest pięknym miastem, gdzie historia wielu wieków spotyka się z nowoczesnością. Zaledwie kilka kroków dzieli naszych Gości od przepięknej Starówki i bulwaru nad Wisłą. 

To umiejscowienie gwarantuje także wspaniały widok z okien, zwłaszcza wieczorami. Wtedy podziwiać można oświetlony most Piłsudskiego, taflę rzeki i zabudowania rynku.

Bliskość natury i najważniejszych ośrodków turystycznych miasta sprawiają, że Goście mogą spędzić czas na wiele sposobów - zwiedzając Toruń, odpoczywając wśród zieleni lub korzystając z atrakcji hotelowych. 

Hotel znany jest z wysokiej jakości obsługi i nowoczesnej architektury. Do dyspozycji Gości pozostaje 149 komfortowych pokoi, wykończonych najwyższej jakości materiałami.

Wśród zalet obiektu wymienić można piękne zielone otoczenie i lokalizację w centrum miasta. Również na terenie samego obiektu znajdą Państwo różnorodne atrakcje, jak basen, restauracje, klub czy strefa SPA. Jakość usług doceniają Goście z całej Polski i z zagranicy, o czym świadczy szerokie grono osób, które odwiedzają hotel ponownie.

Udogodnienia

basen
basen zewnętrzny
basen dla dzieci
plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
sauna infrared
room service
usługa prania
pranie na miejscu
prasowanie na życzenie
obiekt chroniony
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
parking podziemny
parking niedaleko obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
pokoje z tarasem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
manicure
pedicure
winda
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
internet kablowy
restauracja w obiekcie
lobby bar
night club
sejf na recepcji
sejf w pokoju
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
bilard
kręgle
kort tenisowy
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
fitness
sala gimnastyczna
siłownia
fryzjer
taras
ogród
sale konferencyjne
bar
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie
wypożyczalnia rowerów
plaża blisko obiektu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, COM_DJCLASSIFIEDS_BASEN_ZEWNęTRZNY, Basen dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Sauna Infrared, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_PODZIEMNY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_TARASEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_MANICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_PEDICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_INTERNET_KABLOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_NIGHT_CLUB, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_KRęGLE, COM_DJCLASSIFIEDS_KORT_TENISOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_FITNESS, COM_DJCLASSIFIEDS_SALA_GIMNASTYCZNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SIłOWNIA, COM_DJCLASSIFIEDS_FRYZJER, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW, COM_DJCLASSIFIEDS_PLAżA_BLISKO_OBIEKTU
Podstawowe informacje
Nocleg
SPA
Biznes/Eventy
Film
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu16:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
SpecjalizacjaBed & BreakfastObiekt miejskiResortMiejsce przyjazne dzieciomkompleks SPAMiejsce dogodne na spotkania integracyjneMiejsce rodzinneHotel biznesowyObiekt konferencyjny / szkoleniowy
Godziny śniadańdni powszednie: 7:00-10:00, weekend: 7:30-10:30
Rodzaj śniadańbufet
Opłata za zwierzę w pokoju50pln/doba
Akceptowane formy płatnościgotówka, karta płatnicza
Bezkosztowa anulacjado godziny 16:00 w przeddzień przyjazdu
Doplata za dzieciDzieci śpiące z rodzicami w łóżku: 25pln/doba
Klimat miejscanowoczesny
Języki jakimi posługuje się personelangielski
Restauracja 1Serdecznie zapraszamy do Restauracji Salt na wyśmienity lunch w przerwie pracy, na wykwintny obiad z rodziną lub na romantyczną kolację przy kieliszku wina.
Restauracja 1 godziny otwarcia13:00-22:00
Opłata parkingowaparking naziemny: 30pln/doba, podziemny: 45pln/doba
Łączna ilość pokoi149
Łączna ilość apartamentów6
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy - 12
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy - 108
Pokój kategoria 3Pokój dwuosobowy z dostawką - 6
Pokój kategoria 4Pokój quad (rodzinny) - 9
Apartament kategoria 1Luksusowy apartament - 6
Apartament kategoria 2Apartament dyplomatyczny - 2
Pokoje cena od309
Apartamenty cena od649
Wyposażenie pokojułóżko king size, biurko, telefon, TV, smartfon, woda, stolik, zestaw kawa/herbata, ręczniki, kosmetyki, szlafrok, suszarka
Wyposażenie apartamentułóżko king size, biurko, telefon, TV, smartfon, woda, stolik, zestaw kawa/herbata, ręczniki, kosmetyki, szlafrok, suszarka
Co jest wliczone w cenie noclegu?śniadania oraz dostęp do basenu, saun, jacuzzi i siłowni
Powierzchnia pokoi (m2)25
Powierzchnia apartamentów (m2)50
Oferta SPAZapewniamy Państwu profesjonalną pielęgnację twarzy, ciała, szeroki wybór masaży, manicure i pedicure – czyli wszystko to, co niezbędne podczas wymarzonego weekendu w SPA, ale też podczas krótkiej upiększającej wizyty. Dopełnieniem harmonii jest unikalny gabinet do Ceremonii Hammam dla dwojga. Posiadamy również szeroką strefę mokrą vip: jacuzzi Blue Moon, wanna z hydromasażem, czy też unikalna Sauna sucha z koloroterapią i muzykoterapią. Dzięki nam każdy weekend SPA wchodzi na wyższy poziom – wielość i różnorodność oferowanych przez nas usług sprawia, że odpręży się nie tylko ciało, ale również umysł.
Oferta biznesowaCopernicus Toruń Hotel to obiekt idealny do organizacji imprez i spotkań firmowych. Do dyspozycji naszych gości oddajemy niemal 800 m2 powierzchni, na którą składają się dwie sale konferencyjne – Terra mierząca 488 m2 oraz Luna – 300 m2. Każda z nich została zaprojektowana zgodnie ze światowymi standardami, jest nowocześnie wyposażona i dysponuje zarówno oświetleniem dziennym, jak i sztucznym. W ofercie naszego hotelu konferencyjnego są sale biznesowe odpowiednie na spotkania w mniejszym gronie czy też rozmowy rekrutacyjne.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu