Hotel Bellevue**

Nad Wodą
Cena: 175,00PLN
Kontakt 89-606 Charzykowy
ul. Długa 35
tel. 52 3988152
kom. 88 400 1122

Opis

Hotel Bellevue położony jest w miejscowości Charzykowy – kolebce polskiego żeglarstwa, nad pięknym Jeziorem Charzykowskim w centrum Borów Tucholskich.

Oferujemy swym Gościom 15 pokoi, w tym 4 pokoje w których znajduje się wanna z hydromasażem. Obiekt jest monitorowany, a na jego terenie można korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu.

Hotel Bellevue położony jest w malowniczej miejscowości Charzykowy – kolebce polskiego żeglarstwa, nad pięknym Jeziorem Charzykowskim w centrum Borów Tucholskich.

Na terenie hotelu mieści się również stylowa restauracja Amfiteatr serwująca dania świata i regionalne a sala bankietowa sprzyja organizacji spotkań, imprez firmowych, eventom okolicznościowym, a także wesela i przyjęcia komunijne. Posiadamy także salę konferencyjną, idealną na konferencje i spotkania biznesowe.

Znajdujemy się 7 km od miasta Chojnice tuż przy Zaborskim Parku Krajobrazowym. Jest to jeden z najładniejszych terenów chronionych w woj. pomorskim, a możliwe, że także w skali kraju. Niepowtarzalne walory Zaborskiego Parku Krajobrazowego wynikają z urozmaiconej rzeźby terenu, bogactwa wód oraz mozaiki różnorodnych środowisk – leśnych, polnych i torfowiskowych. Czyste, nasycone olejkami eterycznymi powietrze, bogactwo flory i fauny to główne, choć nie jedyne, atuty przyciągające turystów.

Udogodnienia

parking na terenie obiektu
wi-fi
restauracja w obiekcie
dostępne żelazko i deska do prasowania
całodobowa recepcja
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
bar
wydzielone miejsce dla osób palących
wypożyczalnia rowerów

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW
Podstawowe informacje
Nocleg
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu16:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
Rodzaj śniadańŚniadania w formie bufetu
Możliwe formy rezerwacjiZaprasamy do rezerwacji telefonicznej lub przy pomocy formularzu na stronie
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Restauracja 1Restauracja Amfiteatr
Restauracja 2Taras 220m2 przy restauracji Amfiteatr
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy Standard
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy Standard
Pokój kategoria 3Pokój dwuosobowy DeLux
Pokój kategoria 4Pokój rodzinny 3 lub 4 osobowy
Pokoje cena od150 PLN
Wyposażenie pokojułazienka z prysznicem lub wanną, bezprzewodowy internet, telewizor, telefon, na życzenie klienta łóżeczko dla niemowląt
Oferta biznesowaHotel Bellevue przystosowany jest dla kameralnych spotkań szkoleniowych, konferencji i wszelkiego rodzaju uroczystości. Dysponujemy małą salką szkoleniową, idealną na spotkania w gronie 10-12 osób oraz większą salą bankietową o powierzchni 80m2, świetnej do organizacji większych spotkań biznesowych przy stole. Na życzenie przygotowujemy niecodzienną aranżację stołu a kominek nadaje sali klimatu. Istnieje możliwość wyposażenia sali w sprzęt konferencyjny. Sala jest jasna, dobrze doświetlona światłem dziennym, klimatyzowana.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Charzykowy, Pomorskie
ul. Długa 35, 89-606 Charzykowy

Obiekty w pobliżu

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu