Hotel Diament Economy Gliwice***

Miasto
Cena: 182,00PLN
Kontakt ul. Zwycięstwa 42
44-100 Gliwice
tel: +48 32 231 18 21

Opis

Hotel Diament Economy Gliwice*** to kameralny hotel klasy ekonomicznej zlokalizowany w ścisłym centrum Gliwic

Dzięki dogodnemu położeniu połączonemu z komfortowymi warunkami do wypoczynku, nasz hotel jest często wybierany przez turystów szukających krótkiego City Tour po Gliwicach lub przez osoby podróżujące w celach biznesowych. Hotel usytuowany jest w samym sercu miasta, wśród zabytkowych kamienic, na głównej ulicy handlowej miasta, nieopodal Rynku i dworca PKP. Nasze usytuowanie pozwala na poruszanie się po mieście bez konieczności korzystania z samochodu.

Restauracja Polska jest miejscem, gdzie z szykiem i elegancją zorganizujemy dla Państwa każdą uroczystość, zaczynając od romantycznej kolacji we dwoje, przez spotkania okolicznościowe jak imieniny czy urodziny a kończąc na spotkaniach biznesowych.

Nasze menu składa się ze specjalnych dań przygotowanych według tradycyjnych polskich receptur, wzbogaconych o specjały kuchni europejskiej. Już od progu restauracji dostrzec można tradycyjną polską gościnność - wystrój, profesjonalny i serdeczny personel, niesamowite aromaty. To właśnie nasza Restauracja Polska.

Udogodnienia

parking niedaleko obiektu
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
TV kablowa
gabinet zabiegowy
wi-fi
restauracja w obiekcie
fryzjer

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_FRYZJER
Podstawowe informacje
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
Łączna ilość pokoi27
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy (7 pokoi)
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy (20 pokoi)
Wyposażenie pokojuwygodne biurko do pracy, TV, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezpłatny dostęp do Internetu

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Gliwice, Śląskie
Zwycięstwa 42, 44-100 Gliwice
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu