Rezydencja Kamińsko***

Las
Kontakt Kamińsko 4
62-095 Murowana Goślina
Tel. 61 812 21 21
Kom. 506 315 754

Opis

Blisko natury - w sercu puszczy...

Z dala od miejskiego zgiełku mamy przyjemność podejmować naszych gości wyśmienitą kuchnią przesiąkniętą bliskością natury, malowniczymi plenerami i wygodną, nowoczesną infrastrukturą sprzyjającą zarówno indywidualnemu, kameralnemu wypoczynkowi, jak i uroczystościom rodzinnym czy eventom firmowym.

Doświadczenie i indywidualne podejście do klienta pozwala nam realizować najbardziej śmiałe Państwa pomysły. Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia

usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
restauracja w obiekcie
sejf na recepcji
nie akceptujemy zwierząt
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Oferta biznesowaRezydencja Kamińsko dzięki unikalnemu położeniu oraz wyjątkowej atmosferze jest miejscem pozwalającym na osiągnięcie stanu relaksu i wyciszenia wydatnie wspomagającego proces zdobywania i przekazywania wiedzy. Przystępując do organizacji konferencji czy cyklu szkoleń staramy się zapewnić naszym Klientom komfort pracy i możliwość skupienia się na naprawdę ważnych dla nich zagadnieniach. Dbamy, aby nasi Klienci mogli wykorzystać czas poświęcony zdobywaniu i przekazywaniu wiedzy w jak najbardziej efektywny sposób.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kamińsko, Wielkopolskie
Kamińsko 4, 62-095 Murowana Goślina
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu