Hotel Holiday

Poza Miastem
Kontakt Stary Folwark 106
16-402 Suwałki
tel: 87 563 71 20,
kom.: 502 493 496

Opis

Holiday – nocleg w pobliżu Wigier i Suwałk.

Obiekt hotelarsko – gastronomiczny „Holiday” powstał w 2000 roku jako jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w północno – wschodniej Polsce. Funkcjonując już ponad 15 lat nabraliśmy dzięki Państwu szeregu doświadczeń, co zaowocowało poszerzeniem pakietu usług i podniesieniem jakości ich świadczenia. Starając się sprostać Państwa oczekiwaniom wprowadzamy zmiany i modernizujemy obiekt tak, by czas spędzony u nas niósł ze sobą same korzyści i miłe wspomnienia.

W otoczeniu natury

Obiekt hotelarsko – gastronomiczny „Holiday” to idealne miejsce na wypoczynek z rodziną oraz szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe i imprezy okolicznościowe. Atrakcyjne położenie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego i bliskość Suwalskiego Parku Krajobrazowego oraz wielu innych atrakcji w bezpośrednim sąsiedztwie sprawia, że jest to znakomite miejsce do organizacji wszelkich form aktywnego wypoczynku oraz imprez integracyjnych. Dziewicze lasy, czyste jeziora i świeże powietrze, jak również komfortowe warunki i zdrowa, ekologiczna żywność, zapewniają naszym Gościom niezapomniane wrażenia estetyczne i kulinarne.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
room service
pranie na miejscu
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
wi-fi
restauracja w obiekcie
sklepik
sejf na recepcji
zwierzęta mile widziane
bilard
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, Room service, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Restauracja 1Restauracja hotelowa
Opłata parkingowaBezpłatny parking prywatny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja).
Łączna ilość pokoi14
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 1Pokój typu Twin
Pokój kategoria 2Pokój typu Double
Pokój kategoria 3Pokój trzyosobowy
Pokój kategoria 4Pokój czteroosobowy
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuPokój wyposażony w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, ręczniki, bezpłatny internet bezprzewodowy, TV SAT, kosmetyki.
Wyposażenie apartamentuApartament dodatkowo posiada lodówkę, łazienką z wanną, czajnik.
Aktywności wewnętrzneSauna
Aktywności zewnętrzneNarciarstwo biegowe, jazda na rowerze,
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieCzęść przeznaczona dla palących, Biuro Informacji Turystycznej, wypożyczalnia rowerów i samochodów,
Oferta biznesowaObiekt hotelarsko – gastronomiczny Holiday zaprasza do organizacji konferencji do 300 osób z obsługą gastronomiczną i hotelową. Wielofunkcyjne sale konferencyjne, dogodna lokalizacja, duży parking, doświadczona obsługa, wyśmienita kuchnia przyczynią się do sukcesu konferencji. Organizujemy szkolenia, konferencje, zjazdy tematyczne, prezentacje, pokazy i inne tego typu spotkania.Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Stary Folwark, Podlaskie
Stary Folwark 106, 16-402 Suwałki
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu