Dwór Ostoya ***

Miasto
Kontakt Jasionka 1A
36-002 Jasionka
tel. 17 77-23-405

Opis

Jeśli szukasz spokoju i wytchnienia bliskość Bieszczad umożliwi Ci prawdziwy kontakt z przyrodą z dala od cywilizacyjnego zgiełku.

Dwór Ostoya wita Cię Gościu drogi w swych zawsze otwartych podwojach. Znaleźć nas możesz w samym sercu Podkarpacia, w miejscowości Jasionka nieopodal miasta Rzeszowa.. Miejsce to szczególnie atrakcyjne z uwagi na fakt, iż przecinają się tutaj główne drogi wiodące z północy na południe jak i ze wschodu na zachód. Dodatkowym atutem i atrakcją jest bliskie sąsiedztwo lotniska, co sprawia, że dwór nasz jest wspaniałym miejscem do urządzania atrakcyjnych wypadów do tak słynnych ośrodków jak Łańcut, Krasiczyn, Iwonicz czy Baranów Sandomierski.

Aby zaspokoić najbardziej wymagające gusta dosto- sowaliśmy nasz dwór do wysokich, międzynarodowych standardów. Staraliśmy się połączyć zabytkowość wnętrz oraz nowoczesną technikę, których dyskretne zespolenie składa się na obraz naszego dworu - czynimy wszystko by czas jaki z nami spędzisz był wyjątkowy i niepowtarzalny.W naszej restauracji możesz zjeść prawdziwe staropolskie potrawy przyrządzane z polotem i wyczuciem wyrafinowanego smaku.

Oprawy dopełniają łagodne dźwięki muzyki klasycznej oraz stylowe i eleganckie wnętrza.By zapewnić warunki wypoczynku godne najwyższych wymagań wyposażyliśmy nasze pokoje hotelowe w zabytkowe XIX-wieczne meble, których obecności sprawi, że będziesz mógł się poczuć jak dawny arystokrata z przełomu wieków.

Celem naszym było abyś odwiedzając Dwór Ostoya znalazł tutaj spokój oraz wyrafinowane atrakcje, zaś obcowanie z zabytkowymi wnętrzami i meblami pozwoliło Ci uchwycić ulotną romantykę i czar tego miejsca, odnaleźć to, co dla Ciebie najpiękniejsze i zachować w sercu do ponownej wizyty...

Udogodnienia

basen zewnętrzny
plac zabaw dla dzieci
usługa prania
prasowanie na życzenie
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
restauracja obok obiektu
sejf na recepcji
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_BASEN_ZEWNęTRZNY, Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_OBOK_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 11:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, rosyjski, ukraiński
Restauracja 1W budynku Dworu znajduje się restauracja z kuchnią staropolską.
Restauracja 2W budynku Karczma - karczma z kuchnią węgierską i karpacką.
Restauracja 3W budynku Pałac - restauracja z kuchnią indyjską.
Łączna ilość pokoi10
Łączna ilość apartamentów4
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokój trzyosobowy
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuWyposażenie pokoi i apartamentów stanowią stylowe meble, dobrane dla szczególnego wystroju i atmosfery. Każdy z nich wyposażony został w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wszystkie pokoje są klimatyzowane.
Aktywności wewnętrzneSala fitness
Aktywności zewnętrzneW pobliżu stadnina koni, kursy spadochronowe, loty widokowe, możliwość organizacji polowań, sprzęt do grillowania.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieTransfer lotniskowy (dodatkowo płatny, wypożyczalnia rowerów i samochodów
Oferta biznesowaWychodząc naprzeciw potrzebom firm i organizacjom Dwór Ostoya został przygotowany z myślą o prowadzeniu konferencji, spotkań, sympozjów. Dodatkowo sale konferencyjne z powodzeniem mogą zostać wykorzystane jako idealne miejsce na prestiżowe bankiety, zaś wystrój przygotowanych wnętrz sprawi, że słowa wypowiedziane w takich okolicznościach nabiorą szczególnego wyrazu i na długo zapadną w pamięci Twych słuchaczy. Aby osiągnąć ów efekt połączyliśmy możliwości zastosowania nowoczesnych technik multimedialnych, efektownych metod wizualizacji prezentowanych treści. Wykorzystanie rzutników, projektorów, wyświetlających dane wprost z komputera podnosi sprawność i efektywność prowadzonych prezentacji.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Jasionka k/Rzeszowa, Podkarpackie
Jasionka 1A 36-002 Jasionka, 36-002 Jasionka
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu